Vilniaus „Rytas-MRU“ gimtojo miesto gimtadienį paminėjo pergale

Vilniaus „Rytas-MRU“

Vilniaus „Rytas-MRU“ (9-5) išvykoje rezultatu 83:73 (12:18, 25:21, 30:26, 16:8) paskutiniajame kėlinyje palaužė Alytaus SRC-„Dzūkiją“ (7-8). Iškovoję šią pergalę vilniečiai aplenkė Anykščių KKSC-„Elmį“ ir pakilo į penktąją B diviziono B grupės turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynes svečiai atidarė dviem taikliais dvitaškiais, tačiau SRC-„Dzūkija“ atsakė epizodu 2:12 ir išsiveržė į priekį 6 taškų skirtumu (6:12). Antrajame ketvirtyje alytiškių persvara paaugo dar 3 taškais (15:24), o iškart po to vilniečiai spurtavo 12:2 ir persvėrė rezultatą (27:26).

Rungtynių viduryje komandos kovojo artimai ir neleido viena kitai įgyti didesnio nei 4 taškų pranašumo. Tik trečiojo ketvirčio pabaigoje „Rytas-MRU“ sugebėjo atitrūkti kiek toliau (64:57). Paskutiniojo kėlinio pradžioje SRC-„Dzūkijos“ krepšininkams pavyko išlyginti rezultatą (67:67), bet po to sekė šeimininkų taškų sausra – ja pasinaudoję vilniečiai paliko varžovus toli už nugaros.

Prie Alytaus SRC-„Dzūkijos“ rezultato daugiausiai prisidėjo Saimonas Jeremičius. Žaidėjas per 22 minutes pelnė 14 taškų (7/10 dvit., 0/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Karolio Čyžiaus auklėtinių gretose rezultatyviausias buvo Nojus Kulieša, per 30 minučių pelnęs 18 taškų (5/9 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud.), atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 5 varžovų pražangas bei surinkęs 12 naudingumo balų.