Užburiantis SC-„Atakos“ žaidimas ir penktoji „Raseinių“ pergalė iš eilės - A diviziono apžvalga

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: SC-„Ataka“ - SM-„Grafų Furniture“

Sausio 20 dieną Nostra.lt-RKL A divizione susitiko keturios komandos. SC-„Ataka“ pergalę prieš pirmoje vietoje esančią „Jurbarko-Kario“ ekipą iškovojo net 23 taškų skirtumu, o Kėdainių sporto centro komanda penktą pralaimėjimą iš eilės patyrė penktą pergalę paeiliui pelniusiai „Raseinių“ ekipai.

„Jurbarkas-Karys“ neišnarpliojo SC-„Atakos“ puolimo paslapčių

Jurbarkiečiai (15-2) namuose rezultatu 63:86 (22:21, 7:22, 14:24, 20:19) neatsilaikė prieš Kazlų Rūdos SC-„Atakos“ krepšininkus (14-2). „Atakos“ ekipa galėtų dar šį savaitgalį pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, kadangi šiandien 15 valandą jų laukia dvikovos pakartojimas namų aikštelėje.

Pirmasis kėlinys prasidėjo įtempta kova taškas į tašką. Komandos pataikė po tris taiklius tritaškius bei jurbarkiečiai – 6, o „Atakos“ krepšininkai – 5 dvitaškius. Tolimų metimų seriją antrajame ketvirtyje pratęsė Kazlų Rūdos žaidėjai. Kėlinio pradžioje pataikyti du tritaškiai bei sėkminga gynyba praėjus trims minutėms po kėlinio pradžios leido svečiams pirmauti net 11 taškų (22:33).

Po ilgosios pertraukos „Jurbarkas-Karys“ sugrįžo pilnas energijos ir atsilikimą sparčiai sumažino, tačiau SC-„Ataka“ į tai atsakė sėkminga atkarpa 0:12, visiškai palikdami šeimininkus už nugarų (36:59). Paskutiniajame ketvirtyje užtikrintą persvarą turėję SC-„Atakos“ krepšininkai toliau taikliai laidė tritaškius, o jurbarkiečiams per visą ketvirtą kėlinį pavyko priartėti tik per vieną tašką.

Verta paminėti, jog SC-„Atakos“ komanda pataikė net 12 dvitaškių iš 24. Daugiausiai – 5 – įmetė Matas Makauskas, o taikliausias buvo Ernestas Barkus (4/4 trit.).

„Jurbarko-Kario“ gretose geriausiai pasirodė Ignas Juškevičius, kuris per 26 minutes pelnė 16 taškų (7/11 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

SC-„Atakos“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Gytis Asačiovas, per 34 minutes pelnęs 14 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei užsidirbęs 17 naudingumo balų.

2023-01-20
Ignas Juškevičius 16 Taškai 17 Matas Makauskas
Ignas Juškevičius 10 Kamuoliai 6 Jaunius Davniukas
Deividas Rinkūnas 3 Perdavimai 5 Ignas Dirda

Kėdainių sporto centro ekipa nepasipriešino „Raseiniams“

Kėdainių sporto centro krepšininkai (8-8) namuose rezultatu 65:92 (20:19, 17:20, 16:25, 12:28) pralaimėjo prieš „Raseinius“ (10-8). Tai buvo penkta Kėdainių komandos nesėkmė iš eilės.

Pirmas dvi minutes nei vienai komandai nepavyko pelnyti taškų, tačiau po to tarp komandų vyko itin artima kova. Nė vienai komandai nepavyko įtvirtinti didesnio pranašumo. Antrajame ketvirtyje Antanas Bertašius „Raseinių“ komandą keturiais taškais išvedė į priekį, bet Kėdainių sporto centro lengvojo krašto Eriko Stulpino tritaškis skirtumą panaikino (34:33). Nei vienai komandai nepavyko palaužti varžovų gynybos.

Trečiasis kėlinys Kėdainių SC krepšininkams buvo lemtingas: „Raseiniai“ ketvirtį pradėjo atkarpa 2:10 ir atsiplėšė nuo šeimininkų (39:49). Paskutinėmis kėlinio minutėmis kėdainiškiai taikliais metimais dar bandė skirtumą sumažinti, tačiau „Raseiniai“ atsakė tuo pačiu (53:64). Paskutiniojo ketvirčio pirmosios minutės buvo kritinės Kėdainių komandos auklėtiniams, tačiau raseiniškiai dar kartą spurtavo 3:14, įgavo net 20 taškų pranašumą ir užsitikrino pergalę.

Kėdainių sporto centro ekipoje naudingiausias buvo Erikas Stulpinas. Žaidėjas per 33 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 2/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

„Raseinių“ komandoje rezultatyviausias buvo Šarūnas Dambrauskas, per 22 minutes pelnęs 15 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 0/3 baud.), atkovojęs 2 kamuolius, išprovokavęs vieną varžovų pražangą ir surinkęs 8 naudingumo balus.