Trečias iš eilės panevėžiečių „šimtukas“ ir užtikrintas VKM-VILMA žaidimas - B diviziono apžvalga

Nostra.lt-RKL B div. dvikova: „Panevėžys“ - „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“

Sausio 26 dieną Nostra.lt-RKL B divizione buvo sužaistos dvejos rungtynės. Panevėžiečiai stojo į dvikovą prieš daugiau patirties turinčius „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ krepšininkus, o VKM-VILMA nesunkiai įveikė svečius iš Marijampolės.

„Panevėžio“ jaunuoliai nurungė daugiau patirties turinčius pakruojiškius

Panevėžio „Panevėžys“ (9-6) namuose rezultatu 106:93 (22:20, 32:23, 31:29, 21:21) įveikė be Tomo Miškinio žaidusią „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ komandą (11-4). Pakruojo komandai jau kurį laiką nesiseka – praeitą savaitę ekipa per plauką atsilaikė prieš A grupės paskutinėje vietoje esančią LKSK ekipą.

Pirmajame kėlinyje favoritų pergalei nebuvo – komandos kovojo artimai ir neketino viena kitai nusileisti. Visai kitokia rungtynių dinamika buvo antrajame ketvirtyje: jį sėkmingiau pradėję „Panevėžio“ krepšininkai šovė į priekį ir jau ketvirtąją kėlinio minutę turėjo 13 taškų persvarą (35:22). Įsivažiavę pakruojiškiai skirtumą sumažino (43:37), bet iškart po ilgosios pertraukos jis pasiekė 15 taškų (58:43).

„Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ ekipa nenuleido rankų ir po ilgos kovos atsilikimą sumažino 8 taškais (73:66). Galiausiai panevėžiečiai varžovus palaužė ketvirtajame kėlinyje – šeimininkų pranašumas dar ketvirčio pradžioje priartėjo prie 20 taškų ribos (91:72).

„Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ ekipoje 25 naudingumo balus surinko Taurantas Tamošiūnas. Žaidėjas per 37 minutes pelnė 25 taškus (4/5 dvit., 4/11 trit., 5/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Žydrūno Valuckio auklėtinių gretose geriausiai pasirodė Nikas Stuknys, kuris per 29 minutes pelnė 20 taškų (8/10 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko net 12 rezultatyvių perdavimų ir surinko 39 naudingumo balus.

„Panevėžys“

2023-01-26
Arnas Strikulys 28 Taškai 25 Taurantas Tamošiūnas
Dominykas Šimonis 7 Kamuoliai 16 Vaidas Trepočka
Nikas Stuknys 12 Perdavimai 4 Audrius Stašaitis

VKM-VILMA patiesė septyniese žaidusią Marijampolės SC komandą

Vilniaus miesto krepšinio mokykla-VILMA (5-8) namuose rezultatu 85:36 (15:14, 22:6, 23:6, 25:10) sutriuškino Marijampolės sporto centro jaunuolius (0-15). Vilniaus krepšininkams iki atkrintamųjų ribos trūksta dviejų pergalių. Šiuo metu komanda rikiuojasi dešimtoje vietoje B grupėje.

Beveik visą pirmąjį ketvirtį nežymiai pirmavo marijampoliškiai, bet jau kitame kėlinyje jų sėkmė baigėsi – svečiai net 8 minutes nepelnė nė vieno taško, todėl vilniečiai prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo beveik 20 taškų skirtumu (32:14). Antrojoje rungtynių pusėje VKM-VILMA toliau dominavo – varžovams trečiajame kėlinyje leido įmesti tik 6 taškus, o patys iki rungtynių pabaigos susikrovė net 49 taškų persvarą.

VKM-VILMA ekipoje naudingiausias buvo Simas Paliukėnas, per 21 minutę pelnęs 17 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 22 naudingumo balus.

Iš Marijampolės sporto centro krepšininkų daugiausiai taškų pelnė Matas Sikarskas. Matas per 38 minutes įmetė 12 taškų (2/4 dvit., 2/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir padarė 9 klaidas.