„TOPsport–RKL“ sezono derlius: TOP įvykiai ir įdomiausi skaičiai

„TOPsport–RKL“ sezone netrūko emocingų momentų
„TOPsport–RKL“ sezone netrūko emocingų momentų
Saulius Čirba

Regionų krepšinio lyga („TOPsport–RKL“) uždarė savo 16-ąjį sezoną. Įspūdingame finale Vilniaus „Rivilę“ įveikusi „Kretinga“ pelnė titulą ir kelialapį į kito sezono Nacionalinę krepšinio lygą (NKL).

Paskutinėje sezono tinklalaidėje lygos direktorius Vaidas Indriliūnas, komentatorius Erikas Petrikas ir apžvalgininkas Balys Šmigelskas pateikė savo TOP 10 įvykių sąrašą bei pasidalino įdomiausiais sezono skaičiais.

Podkasto vedėjai tarp svarbiausių sezono įvykių išskyrė visų laikų Jokūbo Fomino rezultatyvumo rekordą (57 taškai, 61 naudingumo balas), „Kretingos“ ir „Rivilės“ draminį serialą, aukštos kokybės atkrintamąsias varžybas, Tado Klimavičiaus įtaką Kauno r. „Omegos“ komandai bei visai lygai. Komplimentų taip pat susilaukė nuostabi Plungės „Olimpo“ atkarpa, dvigubas „Jurbarko“ triumfas B divizione ir „TOPsport“ taurėje, klubų proveržis komunikacijos upėje bei kiti įvykiai.

„Daugelis sirgalių matė fasadinę pusę. Sezonas vyksta – vieną savaitgalį rungtynių daugiau, kitą mažiau, reguliarusis sezonas daugmaž pasibaigė laiku, atkrintamosios – taip pat. Man reikėjo viską, derinti, ieškoti variantų ir nežinau, ar sklandžiai įvykęs čempionatas būtų tinkamas žodis. Buvo beprotiškai sunku. Per didžiąsias metų šventes sėdėjau biure ir galvojau, ar šitas čempionatas apskritai gali įvykti. Iki Naujųjų turėjo būti sužaisti apie 55 proc. rungtynių, o realiai buvo įvykę mažiau nei 40 proc. Buvo didžiulis rungtynių trūkumas, o susirgimų skaičiai labai augo. Tikrai netikėjau, kad bus galima sužaisti numatytą reguliaraus sezono rungtynių skaičių ir normalias atkrintamąsias. Nuskambėjus finalo ketverto sirenai pasijautė didelis palengvėjimas, nuo krūtinės nukrito didžiulis akmuo“, – atskleidė „TOPsport–RKL“ direktorius V. Indriliūnas.

Per šį pandeminį sezoną buvo sužaistos 488 rungtynės. Vien „Facebook“ platformoje „TOPsport–RKL“ turinys susilaukė 215 tūkstančių peržiūrų, kuris iš viso  buvo peržiūrėtas 270 tūkstančių minučių.

„Youtube“ kanale esantys vaizdo įrašai buvo peržiūrėti 84 tūkstančius kartų,  o bendra jų žiūrėjimo trukmė siekia 12,5 tūkstančių valandų.

Didžiuosiuose naujienų portaluose „TOPsport–RKL“ apžvalgomis buvo pasidalinta mažiausiai 224 kartus, o daugiausiai dėmesio sulaukė minėtas J. Fomino istorinis rekordas. Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) sistemoje augusio Ignalinos „Vilkakalnio“ įžaidėjo pasirodymu pasidalino bent 11 Lietuvos žiniasklaidos priemonių.

„TOPsport–RKL“ tinklalaidės temos

00:02:37 min. Esminiai finalo ketverto akcentai ir tai, kas liko už kadro

00:10:43 min. TOP 10 sezono įvykiai ir komentarai

01:00:24 min. Įdomiausi sezono skaičiai

01:10:26 min. Totalizatoriaus apžvalga: labiausiai pasiteisinusios ir nuvylusios prognozės

01:16:20 min. Tai, kas liko nepasakyta: padėka partneriams, rėmėjams ir visai „TOPsport–RKL“ bendruomenei