„TOPsport–RKL“ podkastas: drąsios prognozės ir šventiškai nusiteikę svečiai

Darius Griškėnas nestokojo geros nuotaikos
Darius Griškėnas nestokojo geros nuotaikos
Saulius Čirba

Regionų krepšinio lyga („TOPsport–RKL“) pristato šventinį podkastą. Naujausioje tinklalaidėje savo mintimis dalijosi geriausiais mėnesio treneriais pripažinti Arimantas Mikaločius („Kretinga“, 8/1), Ramūnas Šližys (Anykščių „Elmis“, 7/2) ir geriausias mėnesio žaidėjas Darius Griškėnas (Biržų KKSC, 8/5).

„TOPsport–RKL“ direktorius Vaidas Indriliūnas taip pat pateikė savo finalinio ketverto prognozę.

„Manau, kad „Kretinga“ reguliariam sezone užims pirmąją vietą ir pusfinalyje pasieks darbinę pergalę prieš „Tauragę“. „Raseiniai“ su Vilniaus „Rivile“ žais antrame pusfinalyje ir čia visko gali būti. Labai daug priklausys, kur vyks finalo ketvertas. Labai realu, kad „Kretinga“ arba „Raseiniai“, jeigu pateks į finalo ketvertą, gaus teisę jį organizuoti. Jeigu taip įvyktų, prognozuočiau „Raseinių“ pergalę prieš „Rivile“. Manau, kad Vilniaus klube yra daug jaunimo ir jiems bronzos medalis trečioje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje būtų tikrai didelis pasiekimas. Dėl motyvacijos ir ilgo atsarginių žaidėjų suolelio, manau, „Rivile“ turėtų iškovoti bronzą. O finale, jeigu niekas nesikeis, gana užtikrintai statyčiau už „Kretingą“. Aišku, niekada negali žinoti, nes finalo ketverte gali triumfuoti sąlyginai ir silpniausia komanda“, – kalbėjo lygos vadovas.

Tuo metu lygos kovas komentuojantis Erikas Petrikas pateikė drąsų spėjimą: „Manau, reguliarųjį sezoną „Kretingą“ baigs pirma, bet aštuntą vietą užėmusi komanda ketvirtfinalio serijoje įveiks „Kretingą“ ir turėsime sensaciją. LCC pusfinalyje žais su „Rivile“, o „Raseiniai“ su Kauno r. „Omega“. LCC iškovos bronzą, sidabras atiteks „Rivilei“, o auksas – „Raseiniams“.

„Kretingos“ treneris A. Mikaločius, reaguodamas į drąsią E. Petriko prognozę, sakė: „Šį sezoną tikrai gali būti tokių dalykų. Man atrodo, prieš 4 metus Akmenė buvo pirmoje vietoje, aštuntoje vietoje buvo Biržai ir jie laimėjo tą seriją. Prieš 2 metus mes patys buvome aštuntoje vietoje, o Raseiniai buvo pirmoje. Mums pritrūko vieno metimo, kad nugalėtume pirmą vietą ir keliautume į finalo ketvertą. Bet kas gali pralošti ir šiemet.“

„Manau, „Rivile“ reguliariajame sezone išlaikys pirmąją vietą ir pusfinalyje po labai atkaklios kovos palauš Biržus. Kitame pusfinalyje prognozuoju taip pat sunkią „Kretingos“ pergalę prieš „Raseinius“. Mače dėl bronzos Biržams pritrūks rotacijos ir bronza atiteks „Raseiniams“. Finale, su visa pagarba „Rivilei“, patyrusių žaidėjų pastangų neužteks, o ant jaunų žaidėjų pečių kris didelė atsakomybė. A diviziono čempionu matau „Kretingos“ klubą“, – prognozavo lygos apžvalgininkas Balys Šmigelskas.

Biržų lyderis D. Griškėnas, išgirdęs, kad B. Šmigelskas jo komandai neprognozuoja medalių, atsakė: „Tebūnie tai jūsų prognozės. Aš visai kitaip galvoju (šypsosi). Mes susirinkome dėl to, kad būtume finalo ketverte. Visi sportininkai eina laimėti, pralaimėti niekas nemėgsta. Finalo ketverte vyrauja nuostabi atmosfera ir man atrodo, kad iki tol mūsų rotacija dar padidės ir neturėsime su tuo jokių problemų.“

Paklaustas, ar jau spėjo paragauti lygos partnerių vitaminizuotų OSHEE gėrimų, skirtų geriausiam mėnesio žaidėjui, D. Griškėnas nestokojo geros nuotaikos: „Paragavome su komanda. Skonis – tikrai super. Biržų gėrimai irgi labai geri – viena iš mūsų atsistatomųjų priemonių. Aišku, kalbu apie Biržų nealkoholinį.“

Prognozės dėl „TOPsport–RKL“ B diviziono finalo ketverto dalyvių taip pat išsiskyrė.

„Anykščiai ir Jurbarkas ketverte tikrai bus. Kitos komandos gali būti „Žalgiris“, Pakruojis, galbūt Kazlų Rūda. Mano akimis, Anykščiai žaidžia gana subalansuotą žaidimą ir aš juos matau B diviziono čempionais, kurie finale įveiks tritaškiais besiremiantį Jurbarką. Prognozuoju, kad iš A diviziono iškris Panevėžio „Bangenė-Aivera“ ir Akmenės r. „Patriots-Cementas“, – kalbėjo B. Šmigelskas.

„Mano nuomonė yra kardinaliai skirtinga. Manau, procentaliai didžiausias favoritas laimėti B divizioną yra Radviliškis. Dėl antrosios vietos prasideda niuansai. Finalo ketverte dar bus Jurbarkas, Kazlų Rūda ir „Žalgiris“. Pagal tendencijas, Anykščiai ketvirtfinalyje turėtų žaisti su Jurbarku arba Radviliškiu. Turėtų būti labai įdomi serija, bet aš prognozuoju skaudų Anykščių pralaimėjimą. Galbūt klystu, bet iš A diviziono iškris „LSU-Atletas“ ir „Bangenė-Aivera“, – sakė V. Indriliūnas.

Anykščių treneris R. Šližys, reaguodamas į V. Indriliūno prognozę, atsakė: „Jeigu būčiau netikėjęs savo komanda, būtume jau išsibėgioję po pirmojo sezono, kuris buvo tarsi apsišaudymas. Dabar panašia sudėtimi žaidžiame jau ketvirtąjį sezoną. Mūsų 1999 m. Anykščių karta yra tikrai nebloga ir matėsi, kad to potencialo yra ir žaidimas gali gerėti, ką laikas ir parodė. Kiekvienais metais dedame žingsnį į priekį – pernai buvome ketvirtfinalyje, bet viską uždarė karantinas. Žinoma, pašnekam, kad būtų graži tradicija dėti dar vieną žingsnį – svajojame apie finalo ketvertą ir to siekiame.“

„Daugiausiai klausimų B divizione kyla dėl „Žalgirio“. Jeigu RKL žaistų vis tie, kurie turi dvigubas licencijas, sakyčiau, kad trečioji „Žalgirio“ komanda yra viena iš rimčiausių pretendenčių kitąmet patekti į A divizioną. Manau, į tą patį A diviziono traukinį įšoks ir Kazlų Rūda. Iš A diviziono braukčiau „LSU-Atletą“ ir Prienų „CBet-KKSC“, – kalbėjo E. Petrikas.

Daugiau pašnekovų minčių – smagioje „TOPsport–RKL“ tinklalaidėje.