„Tauragei“ rimtą iššūkį metė „Patriots“

Nostra.lt-RKL A diviziono dvikova: VDU - „Patriots“

Kovo 11 dieną Nostra.lt-RKL A divizione surengtos dvejos rungtynes. Vienose iš jų „Tauragė“ turėjo gerokai paplušėti kovoje prieš svečius iš Akmenės rajono.

Tauragėje krito „Patriots“

Tauragės „Tauragė“ (19-9) namuose rezultatu 90:88 (30:21, 20:21, 15:19, 25:27) per plauką įveikė Akmenės r. „Patriots“ ekipą (11-17). Tauragiškiai kitose rungtynėse susitiks su tokį pat pergalių ir pralaimėjimų santykį turinčia „Atakos“ komanda – pergalė prieš ją „Tauragei“ leistų pakilti net iki 3-ios turnyrinės lentelės vietos.

Visą rungtynių laiką „Tauragė“ praleido priekyje, tačiau akmeniškiai priešininkams lengviau atsikvėpti neleido nė minutei. Pirmasis ketvirtis sėkmingesnis buvo Tauragės krepšininkams – jie įgijo 11 taškų persvarą (24:13).

Antrajame kėlinyje skirtumas buvo gana stabilus, o po ilgosios pertraukos „Patriots” ėmė varžovams kvėpuoti į nugarą (52:50). Paskutinėmis rungtynių minutėmis Akmenės rajono krepšininkai skirtumą sugebėjo sumažinti iki vos 1 taško (80:79), tačiau rezultato nepersvėrė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Tauragės“ ekipoje antrą dieną iš eilės geriausiai pasirodė Martynas Šeputis, kuris per 33 minutes pelnė 22 taškus (5/6 dvit., 2/10 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Vytauto Padgurecko auklėtinių gretose labiausiai pasižymėjo Martynas Linkevičius. Žaidėjas per 33 minutes pelnė 11 taškų (4/8 dvit., 0/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo net 13 kamuolių, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir užsidirbo 17 naudingumo balų.