„Savingė“ ir „Omega-Tauras“ reguliarųjį sezoną užbaigė pergalėmis - Sekmadienio apžvalga

Nostra.lt-RKL B div. dvikova: „Panevėžys“ - „Savingė“

Kovo 19 dieną Nostra.lt-RKL B divizione sužaistos paskutinės A dviziono bei priešpasktuinės B diviziono reguliariojo sezono rungtynės. „Savingė“ svetimoje arenoje palaužė SM-„Kretingą“, o „Omega-Tauras“ atsitiesė po netikėtų nesėkmių prieš žemiau lentelėje esančias ekipas.

„Savingė“ sėkmingai baigė reguliarųjį sezoną

Kaišiadorių „Savingė“ (12-12) išvykoje rezultatu 97:90 (23:24, 22:29, 1:12, 31:25) atkaklioje dvikovoje įveikė Kretingos SM-„Kretingą“ (1-23). „Savingės“ krepšininkai reguliarųjį sezoną užbaigė 8-oje turnyrinės lentelės vietoje – jiems atkrintamųjų etape atiteks rimtas „Trakų“ komandos iššūkis.

Kretingiškiai nežymiai pirmavo pirmajame kėlinyje, bet kito kėlinio pradžioje „Savingė“ trumpam išsiveržė į priekį (25:24). Per kitas 8 minutes SM-„Kretinga“ sugebėjo vėl perimti rungtynių kontrolę ir pranašumą padidinti iki dviženklio (37:49).

Iškart po ilgosios pertraukos greitai pelnyti 8 taškai leido „Savingei“ susilyginti su priešininkais (55:55). Komandoms kurį laiką pakovojus artimai, tempą padidinę kaišiadoriškiai ketvirtajame kėlinyje įgijo vienu taikliu metimu nepanaikinamą persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Justinas Kursevičius geriausiai pasirodė Kaišiadorių komandoje. Žaidėjas per 29 minutes pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei surinko 29 naudingumo balus.

„Kretingos“ ekipoje rezultatyviausias buvo Gintaras Beniušis, per 32 minutes pelnęs 22 taškus (7/11 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbęs 26 naudingumo balus.

2023-03-19
Gintaras Beniušis 22 Taškai 28 Ervinas Černis
Pijus Daukantas 8 Kamuoliai 12 Ignas Mikulis
Pijus Daukantas 6 Perdavimai 12 Justinas Kursevičius

„Omega-Tauras“ atsitiesė po dviejų netikėtų pralaimėjimų

Kauno r. „Omega-Tauras“ (21-9) išvykoje 101:88 (29:22, 29:24, 27:21, 16:21) paskutinėse sezono rungtynėse nurungė Šilalės „Lūšį“ (8-22). Kauno rajono ekipa prieš tai šią savaitę patyrė pralaimėjimus prieš žemiau besirikiuojančias Prienų „Labas GAS-KKSC“ bei Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ komandas.

„Lūšis“ rungtynes pradėjo susikurdama 7 taškų pranašumą (3:10), kurį „Omega-Tauras“ panaikino sužaidę atkarpą 12:0 (20:14). Antrajame ketvirtyje Kauno rajono komanda padidino persvarą, ir skirtumas stabilizavosi ties 10 taškų riba.

Prasidėjus antrajai rungtynių pusei šilališkiai kurį laiką žaidė rezultatyviau ir atsilikimą sumažino iki 4 taškų (63:59), bet netrukus sekė „Omega-Tauro“ spurtas – po jo svečių persvara pakilo iki 21 taško (85:64). Paskutiniajame ketvirtyje „Lūšis“ sušvelnino rezultatą, tačiau dėl pergalės nekovojo.

Mindaugas Čepauskas rezultatyviausiai užbaigė sezoną „Lūšies“ ekipoje. Mindaugas per 36 minutes pelnė 33 taškus (3/6 dvit., 8/18 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir užsidirbo 36 naudingumo balus.

Giedriaus Kurtinaičio auklėtinių gretose išsiskyrė Ovidijus Varanauskas, per 35 minutes pelnęs 25 taškus (6/13 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), atkovojęs 1 kamuolį, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavęs 4 varžovų pražangas bei surinkęs 24 naudingumo balus.