RKL visuotinėje konferencijoje išrinktas naujasis lygos prezidentas

Naujasis lygos prezidentas Vidas Butkus.
Naujasis lygos prezidentas Vidas Butkus.
Saulius Čirba/RKL

Šiandien įvyko neeilinė Regionų krepšinio lygos (RKL) visuotinė konferencija, kurioje išrinktas naujasis lygos prezidentas ir viceprezidentas.

Naujuoju lygos prezidentu tapo verslininkas Vidas Butkus. Jis yra įmonės „Kauno Baltija“ vadovas, anksčiau dirbo šios įmonės komercijos direktoriumi. Naujojo RKL prezidento patirties kraityje – ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidento bei tarybos nario pareigos.

Jam talkins ir naujasis lygos viceprezidentas. Juo konferencijoje išrinktas Evaldas Norkevičius. E. Norkevičius taip pat yra ir UAB „Litena“ vadovas.

Kviečiame žiūrėti RKL vadovų konferencijos akimirkas!

RKL prezidentas V. Butkus konferencijoje išdėstė savo siekį lygą padaryti dar labiau matomą tiek krepšinio pasaulyje, tiek žiniasklaidoje. Prezidentas teigė, kad sieks perduoti savo versle sukauptą patirtį gerinant lygos vadybą, žinomumą. Jis taip pat dalyvaus ir naujų rėmėjų paieškose.

V. Butkui Regionų krepšinio lyga nėra naujiena – jo sūnus Ričardas Butkus rungtyniauja Kauno r. „Omegos“ ekipoje, tad naujasis prezidentas yra puikiai susipažinęs tiek su lygos struktūra, tiek su čia rungtyniaujančiais klubais.

Tuo tarpu E. Norkevičius į RKL ateina ne tuščiomis – jo valdoma įmonė tampa ir lygos rėmėja. Viceprezidentas konferencijoje prisistatė kaip didelis krepšinio gerbėjas, o iki kelio versle pradžios siekė krepšininko karjeros.

V. Butkus visuotinėje konferencijoje buvo išrinktas vienbalsiai, tuo tarpu už E. Norkevičiaus kandidatūrą balsavo 20 konferencijos dalyvių, 4 susilaikė.

Tiek RKL prezidentas, tiek viceprezidentas išrinkti trijų metų kadencijai.