RKL vadovai svečiavosi „Nostra“ įmonėje: aptarė strateginį planą, tikslus ir ateities darbus

Bendrovės „Nostra“ patalpose vyko posėdis
Bendrovės „Nostra“ patalpose vyko posėdis

Bendrovės „Nostra“ patalpose vyko posėdis, kuriame dalyvavo Nostra.lt-RKL prezidentas, viceprezidentai, LKF generalinis sekretorius. Susirinkimo metu buvo sudarinėjamas lygos strateginis planas, užsibrėžiami ateities tikslai, vadovų tarpe pasiskirstomi tikslūs darbai, aptartas biudžetas ir lygos klubų apklausos duomenys.

Darbų daug

Vos pasibaigus Regionų krepšinio lygos strateginei sesijai, į darbus kibo lygos direktorius Remigijus Kuodis ir lygos prezidentas Vidas Butkus. Per šį trumpą laiką lygos vadovams pavyko atlikti klubų apklausą, susitikti su kelių miestų merais ir sporto vadovais. „Nostra“ įmonėje įvykusio posėdžio metu buvo aptarti jau atlikti darbai bei numatomi ateities tikslai.

„Susirinkimo tikslas buvo su viceprezidentais labiau išgryninti daugelį darbinių klausimų, kad juos galėtume pateikti svarstyti Vykdomajam komitetui jau paruoštus, turinčius pagrindimą ir galimybę įgyvendinti“, - apie įvykusį posėdį pasakojo V. Butkus.

Didžiausias dėmesys buvo skiriamas biudžeto formavimui ir lygos kokybės gerinimui. Apklausos rezultatai parodė, jog svarbu atsižvelgti į kelis kritinius taškus.

„Visos apklausos parodo, kad tiesiog yra būtina kelti kokybę įvairiais aspektais. Neišsiplečiant, vienbalsiai yra norima teisėjavimo ir transliacijų kokybės“, - apklausos rezultatais dalinosi V. Butkus.

Siekiama kokybės

Lygos prezidentas atviravo, jog daugelis Regionų krepšinio lygos varžybų net nebuvo filmuojamos, dėl to teisėjų asociacija negalėjo atlikti peržiūrų, vertinti teisėjų darbo. Kokybiškesniu rungtynių filmavimu taip pat siekiama pritraukti žiūrovus prie televizoriaus ekranų stebėti lygos rungtynių.

„Turint kokybišką filmavimą, didės ir transliacijų skaičius per televiziją. Visa tai lemia lygos žinomumą, populiarėjimą“, - teigė V. Butkus.

Pagrindinis klausimas lygos vadovams - biudžetas. Kylantys teisėjų atlyginimai, kuro kainos, reikalauja daugiau pinigų, dėl šios priežasties ateinančiam sezonui numatomas ženkliai didesnis biudžetas.

„Viceprezidentų ir partnerių ambicijos išlieka aukštos. Visi ieškosime galimybių siekti lygai keliamų tikslų įgyvendinimo“, - ateities vizija dalinosi RKL prezidentas V. Butkus.

Bendrovės „Nostra“ patalpose vyko posėdisBendrovės „Nostra“ patalpose vyko posėdis

Aukštesni reikalavimai komandoms

Norint pasiekti kokybiškesnę, patrauklesnę lygą, reikės ne tik didelio lygos vadovų darbo, bet ir komandų supratingumo vykdant nuostatuose numatytus reikalavimus. Daugelis jų – senai numatyti, tačiau dažnai į juos buvo žiūrima pro pirštus.

„Nors dauguma reikalavimų jau nuo seno yra numatyta nuostatuose, jie buvo arba ignoruojami, arba atsainiai į tai žiūrima. Tai bus peržiūrėta ir turės būti įgyvendinta. Visi vienodai turės jų laikytis. Be to, reikalavimų ir rekomendacijų padaugės“, - apie reikalavimus komandoms dalinosi lygos prezidentas.

Posėdžio metu aptartos temos

  • RKL biudžetas;
  • Darbų suvestinė;
  • Klausimai būsimam Vykdomojo komiteto posėdžiui;
  • Techniniai reikalavimai transliacijoms;
  • Apklausos duomenys;
  • Prizinis fondas;
  • Rėmėjų pastebėjimai ir pageidavimai;
  • Strateginės sesijos klausimų tolimesnė diskusija;
  • Viceprezidentų galimas pasiskirstymas darbais.