Raseiniuose vykusiame antrajame RKL 3x3 turnyre - užtikrinta biržiečių pergalė

Sauliaus Čirbos

Šeštadienio popietę Raseiniuose vyko antrasis Regionų krepšinio lygos organizuotas 3x3 turnyras „TOPsport“ taurei laimėti, kuriame dalyvavo 10 ekipų, o pergale džiaugėsi „Biržų-KKSC“ trijulė.

Turnyro nuotraukas rasite mūsų „Facebook“ paskyroje!

Įdomu tai, kad pernai Kretingoje vykusį turnyrą laimėjo Panevėžio „Bangenės-Aivera“ vyrai, o šios komandos garbę gynė antru auksu pasidabinę Darius Griškėnas ir Benas Aleliūnas.

Dar vienas pernykštis čempionas Tadas Buinauskas turnyre negalėjo dalyvauti dėl asmeninių priežasčių, nors jam buvo numatyta vieta biržiečių ekipoje.

Tiesiog fatališkai turnyras susiklostė aikštės šeimininkams, kurie delegavo dvi komandas, o dar dvi trijulės buvo sudarytos iš klubo žaidėjų.

Visos šios ekipos kartu sudėjus iškovojo vienintelę pergalę, kuomet „Raseinių-KKSC“ jaunimas tarpusavio dvikovoje palaužė pagrindinės „Raseinių“ komados krepšininkus ir išdidalino paskutines vietas galutinėje rikiuotėje.

Antroje vietoje liko vos vieną nesėkmę patyrusi Kuršėnų „Kristalo-Grafų furniture“ trijulė, treti - atkrintamosiose tik prieš būsimus nugalėtojus kritę Kėdainių sporto centro atstovai.

Trys stipriausios turnyro komandos buvo apdovanotos medaliais ir turnyro rėmėjų „TOPsport“ dovanomis, o čempionais tapę biržiečiai gavo ne tik nugalėtojų taurę, bet ir rėmėjų įsteigtą 200€ vertės piniginį čekį.

Pasibaigus renginiui Regionų krepšinio lygos („TOPsport-RKL“) direktorius Vaidas Indriliūnas pasidalijo savo mintimis apie mažesnį nei planuotą renginį ir puikiai pavykusią krepšinio šventę: „Po itin sėkmingo turnyro praėjusiais metais Kretingoje, šiemet nusprendėme išplėsti turnyro geografiją ir pakviesti ne tik A, bet ir B diviziono dalyves, todėl tikrai tikėjomės sulaukti nuo 16 iki 24 komandų.

Visgi, dėl įvairių priežasčių turėjome vos 10 dalyvių ir tik dėka to, kad Raseiniai delagavo dvi ekipas ir paskatino susiburti dar dvi, kurios buvo sudarytos iš RKL žaidėjų.

Toks aktyvumas šiek tiek liūdina, nes įdėjome daug darbo, kad turnyras įvyktų savaitgalį, kuomet nevyksta Lietuvos 3x3 čempionato kovos, tad kitais metais bandysime apie renginį komunikuoti jau sezono pradžioje.

Nepaisant negausaus dalyvių būrio pats renginys pavyko gana sklandžiai, o už tai noriu padėkoti turnyre dirbusiems teisėjams, sekretoriatui ir, žinoma, labai daug prie turnyro prisidėjusiam „Raseinių“ klubo vadovui Tomui Totuliui!“