Puikiai gynęsis „Omega-Tauras” pusfinalyje nepaliko šansų „Atakai”

Nostra.lt-RKL A diviziono pusfinalio dvikova tarp SC-„Ataka“ ir „Omega-Tauras“ ekipų

Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketverto pirmajame pusfinalyje Kauno r. „Omega-Tauras“ rezultatu 79:55 (23:19, 16:9, 19:16, 21:11) nugalėjo Kazlų Rūdos SC-„Ataką“. Šia pergale „Omega-Tauras“ užsitikrino vietą didžiajame finale.

Rungtynių pradžioje komandos triskart apsikeitė taikliais metimais. Penktąją minutę „Omega-Tauro“ Steponas Markus atliko įspūdingą dėjimą, o jo komandos draugai netrukus pridėjo du tritaškius – Kauno rajono komanda pirmavo 16:7. Tris minutes vyko kova taškas į tašką, o pirmąjį kėlinį keturiais pelnytais taškais užbaigusi „Ataka“ priartėjo prie varžovų (23:19).

Antrajame ketvirtyje „Omega-Tauras“ sužaidė atkarpą 10:2 ir padidino skirtumą iki 10 taškų (33:23). Tris minutes praleidę be taiklaus metimo, kazlų rūdiškiai pagaliau pralaužė ledus (33:25), o varžovai atsakė greitu dvitaškiu. Galiausiai į ilgąją pertrauką komandos išėjo skiriamos 11 taškų (39:28).

Po ilgosios pertraukos „Omega-Tauras“ greitai įmetė 4 taškus ir padidino pranašumą (43:29), o po 5 minučių pelnė 6 taškus paeiliui – po šio epizodo Kauno rajono krepšininkų persvara jau siekė 17 taškų (51:34). Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Ataka“ kiek sušvelnino rezultatą (58:45), bet „Omega-Tauras“ tempo nemažino ir galiausiai užsitikrino pergalę net 24 taškais.

„Omega-Tauro“ treneris G. Kurtinaitis: „Puikiai įgyvendinome gynybos planą“

Kauno rajono ekipos vyr. treneris Giedrius Kurtinaitis tikina, kad pergalę komanda pasiekė efektyviai gindamasi.

„Puikiai įgyvendinome gynybos planą – varžovams leidome įmesti tik 55 taškus. Puolimas nebuvo toks sklandus, tačiau vis tiek pavyko pelnyti daug taškų, – pasakojo „Omega-Tauro“ strategas. – Finale stengsimės taip pat gerai gintis ir pagreitinti savo atakas.“

Į „Omega-Tauro“ sąskaitą net 24 taškus įrašė Ovidijus Varanauskas (26 min, 4/8 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud.). Žaidėjas taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

„Atakos“ gretose geriausiai pasirodė Karolis Šarukas, per 25 minutes pelnęs 12 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 2/4 baud.), atkovojęs net 10 kamuolių, išprovokavęs 5 pražangas ir uždirbęs 15 naudingumo balų.