Permainingose rungtynėse „Elmis“ įveikė VKM-VILMA krepšininkus

Nostra.lt-RKL B div. dvikova: Birštono „Milasta“ - Anykščių KKSC-„Elmis“

Anykščių KKSC-„Elmis“ (4-4) išvykoje rezultatu 71:66 (15:22, 18:6, 21:15, 23:17) nugalėjo Vilniaus krepšinio mokyklos ekipą (2-4).

Rungtynių pradžioje nežymiai pirmavo „Elmis“, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje VKM-VILMA staiga padidino tempą ir epizodu 14:2 susikrovė 10 taškų pranašumą (12:22). Antrasis ketvirtis vilniečiams buvo itin nesėkmingas – komanda sukrapštė vos 6 taškus. Tuo pasinaudoję anykštėnai iki ilgosios pertraukos varžovus prisivijo ir persvėrė rezultatą savo naudai (33:28).

Antrojoje rungtynių pusėje įsivažiavęs „Elmis“ didino persvarą, kol paskutiniajame kėlinyje ši pasiekė 15 taškų (58:43). Tada VKM-VILMA atsigavo – ėmė sparčiai mažinti atsilikimą, tačiau varžovų pasivyti nespėjo ir pralaimėjo 5 taškais.

Anykštėnų gretose rezultatyviausiai pasirodė komandos kapitonas Tautvydas Jodelis – jis per 38 minutes pelnė 21 tašką (5/13 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Daugiausiai taškų VKM-VILMA ekipai pelnė Erikas Vansevičius. Žaidėjas per 32 minutes įmetė 15 taškų (3/7 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbo 8 naudingumo balus.