Paskutinį kelialapį į finalo ketvertą iškovojo „Jurbarkas-Karys“

Nostra.lt-RKL A div.: „Žalgiris-3“ - „Jurbarkas-Karys“

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ išvykoje rezultatu 88:71 (18:22, 27:15, 21:25, 22:9) paskutiniajame kėlinyje palaužė Plungės „Olimpą“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 3:1.

Pusfinalyje Garliavoje susitiks keturios komandos:

„Jurbarkas-Karys“ - „Raseiniai“;

„Ataka“ - „Omega-Tauras“.

Rungtynes kiek stipriau pradėję plungiškiai pirmąjį kėlinį praleido nežymiai pirmaudami, o antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė „Jurbarkas-Karys“. Į ilgąją pertrauką svečiai išėjo su 8 taškų persvara (45:37).

Po ilgosios pertraukos skirtumas išaugo iki 13 taškų (59:46), bet „Olimpas“ netrukus padidino tempą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą (66:66). 6 minutes komandos kovojo artimai, o pačioje rungtynių pabaigoje „Jurbarko-Kario“ krepšininkai sužaidė epizodą 15:0, užtikrinusį jiems pergalę dviženkliu skirtumu.

Jurbarkiškių gretose puikiai pasirodė Ignas Juškevičius. Net 39 naudingumo balus surinkęs žaidėjas per 27 minutes pelnė 23 taškus (10/13 trit., 3/3 baud.), atkovojo net 17 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą ir išprovokavo 7 varžovų pražangas.

Rezultatyviausias žaidėjas „Olimpo“ komandoje buvo Mantas Kazonas, per 30 minučių pelnęs 20 taškų (7/11 dvit., 2/6 trit.), atkovojęs 1 kamuolį, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavęs 2 pražangas ir uždirbęs 13 naudingumo balų.

2023-04-21
Mantas Kazonas 20 Taškai 23 Ignas Juškevičius
Justas Grikštas 7 Kamuoliai 17 Ignas Juškevičius
Domininkas Matutis 7 Perdavimai 7 Rokas Ūzas

Primename, kad Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketvertas vyks balandžio 28-29 dienomis Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse.