Paleista VKM-VILMA pergalė ir stipriausiųjų trejetuke įsitvirtinus „Kuršasta“ - B diviziono apžvalga

Nostra.lt-RKL B div. dvikova: VKM-VILMA - „Ežerūnas“

Kovo 10 dieną Nostra.lt-RKL B divizione 10 komandų sužaidė penkerias rungtynes. „Kuršasta“ atsitiesė po įspūdingo „Tornado KM-Tauro“ spurto, o „Ežerūnas“ sunkioje kovoje nurungė VKM-VILMA krepšininkus.

„Kuršasta“ užsitikrino trečią vietą turnyrinėje lentelėje

Skuodo KKSC-„Kuršasta“ (17-6) namuose rezultatu 77:75 (15:32, 20:18, 21:13, 21:12) panaikinę didelį skirtumą įveikė Kauno raj. „Tornado KM-Taurą“ (14-9). Skuodiškiams teliko vienerios rungtynės su pozicija žemiau esančia „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ ekipa. Tikėtina, jog „Kuršastos“ krepšininkai atkrintamosiose susitiks su rimtu priešininku – šiuo metu šeštoje vietoje B diviziono B grupėje yra ilgai reguliariajame sezone pirmavęs „Milastos“ klubas.

Per pirmąjį kėlinį „Tornado KM-Tauras“ pelnė net 32 taškus ir paliko varžovus toli užnugaryje (15:32). Antrajame ketvirtyje komandos prilygo viena kitai, o štai po ilgosios pertraukos Kauno rajono krepšininkų situacija ėmė prastėti. Sumažėjęs komandos rezultatyvumas leido „Kuršastai“ pradėti vytis, ir ketvirtojo kėlinio pradžioje skuodiškiai išsiveržė į priekį (65:64).

Užvirusioje artimoje kovoje dėl pergalės komandos kovojo taškas į tašką. Likus minutei „Kuršastos“ Domininkas Vaitkus pataikė dvitaškį ir išvedė komandą į priekį (77:75), o po to nė viena ekipa taškų nebepelnė.

„Kuršastos“ ekipoje geriausiai pasirodė Gytautas Kibelkis, kuris per 23 minutes pelnė 12 taškų (5/12 dvit., 2/4 baud.), atkovojo net 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Kauno rajono krepšininkų gretose išsiskyrė Aurimas Andrulevičius, per 34 minutes pelnęs 10 taškų (1/2 dvit., 8/10 baud.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavęs 5 varžovų pražangas ir užsidirbęs 20 naudingumo balų.

2023-03-10
Kristupas Burneika 20 Taškai 14 Nojus Adomavičius
Gytautas Kibelkis 12 Kamuoliai 7 Šarūnas Morkevičius
Paulius Mitkus 7 Perdavimai 8 Šarūnas Morkevičius

„Ežerūnas“ po atkaklių bandymų palaužė VKM-VILMA ekipą

VKM-VILMA krepšininkai (7-13) namuose rezultatu 80:91 (21:21, 23:18, 19:25, 17:27) gerai pradėję rungtynes nesugebėjo atsilaikyti prieš Molėtų „Ežerūno“ (12-10) puolimą. VKM-VILMA revanšuotis molėtiškiams galės jau visai netrukus – kovo 15 dieną komandos susitinka Molėtų sporto arenoje.

Ankstyvas vilniečių spurtas jiems suteikė 10 taškų persvarą (12:2), bet įsivažiavę molėtiškiai tuojau skirtumą panaikino (12:14) ir pradėjo artimą kovą. Ji truko iki antrojo kėlinio vidurio, kai VKM-VILMA jaunuoliai po sėkmingos atkarpos vėl išsiveržė į priekį per 10 taškų (44:34).

Lyderių pozicijoje Vilniaus ekipa išsilaikė iki trečiojo kėlinio pabaigos – per ilgąją pertrauką jėgas atgavę „Ežerūno“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai (54:55). Paskutiniajame ketvirtyje molėtiškiai tempo nemažino ir per paskutines 4 minutes pranašumą padidino iki 11 taškų (78:89), užsitikrindami pergalę.

VKM-VILMA ekipoje rezultatyviausias buvo dvigubą dublį surinkęs Titas Pundinas. Krepšininkas per beveik 30 minučių pelnė 19 taškų (5/8 dvit., 1/7 trit., 6/10 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbo 27 naudingumo balus.

Einaras Beržonskis vedė „Ežerūno“ ekipą į priekį. Einaras per 25 minutes pelnė 14 taškų (4/9 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

2023-03-10
Titas Pundinas 19 Taškai 20 Justas Narušis
Titas Pundinas 12 Kamuoliai 12 Einaras Beržonskis
Titas Pundinas 6 Perdavimai 6 Marius Valkauskas

LSU (9-13) – Kaišiadorių „Savingė“ (11-11) 80:83 (20:18, 22:26, 18:20);

Panevėžio „Panevėžys“ (13-11) – Kretingos SM-„Kretinga“ (1-22) 101:72 (37:20, 16:20, 31:17, 17:15);

Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ (20-2) – Pakruojo „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ (15-8) 89:96 (25:20, 20:31, 24:22, 20:23).