Pakruojo sporto centro komanda savaitę užbaigė antra pergale

Nostra.lt-RKL B div.: „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ - „Savingė“

Aurimo Puodžiūno treniruojama „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ ekipa išvykoje rezultatu 110:87 (33:23, 21:22, 26:23, 30:19) įveikė Raseinių „Brosta-KKSC“ jaunuolius.

Pakruojo komanda savo pranašumą įrodė pirmajame ketvirtyje. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos Pakruojo SC ekipa turėjo 4 taškų pranašumą (24:18), tačiau tada jiems pavyko išnaudoti varžovų pražangas: per paskutines minutes „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ pataikė 5 baudos metimus iš 6.

Raseiniškiams varžovų pranašumo sumažinti nepavyko, o ketvirtajame kėlinyje Mato Mikėno ir Dano Raukos tritaškių lietus skirtumą tarp komandų padidino iki 23 taškų.

Raseinių „Brosta-KKSC“ ekipoje geriausiai pasirodė Liutauras Serkevičius, per 25 minutes pelnęs 22 taškus (7/12 dvit., 2/8 trit., 2/3 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 19 naudingumo balų.

„Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ gretose net 46 naudingumo balus surinko visą rungtynių laiką žaidęs Danas Rauka. Žaidėjas pelnė 40 taškų (10/13 dvit., 5/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.