Pabradėje atidarytas RKL B diviziono turnyras

2013-10-26 20:33:01 | Nuotraukos

Šeštadienį (10 26) Pabradėje buvo duotas oficialus startas Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono kovoms. Atidarymo ceremonijai neatsitiktinai pasirinktas būtent šis miestas - miesto ir komandos "TTS-Telesfera" vadovai puoselėja dideles viltis, kad būtent nuo šios dienos Pabradėje prasidės nauja krepšinio era.

Kaip ir pridera, pabradiškiai atidarymui pasiruošė išties kruopščiai. Susirinkusius žiūrovus sveikino miesto vadovai, klubo atstovai ir rėmėjai. Į šventę atvyko RKL prezidentas Arvydas Kregždė, generalinio rėmėjo, degalinių tinklo EMSI, komercijos direktorius Dmitrijus Medvedevas, krepšinio ekspertas Linas Kvedaravičius. 

RKL prezidentas, taręs sveikinimo žodį, padėkojo vietos komandos vadovams už tai, jog puoselėja krepšinį savame mieste ir garsina jį visoje Lietuvoje. A.Kregždė Pabradės komandos vadovui Dangirui Braziui įteikė simbolinį krepšinio kamuolį. Klubo vadovas, savo ruoštu, dėkojo miesto vadovams ir komandos rėmėjams, už pagalbą bei įteikė padėkos raštus.

Salėje susirinkusius linksmino ne tik Pabradės pučiamųjų orkestras, tarptautinių šokių konkursų laureatės - šokių kolektyvo "Gelmė" merginos, tačiau ir netikėtai svečius pradžiuginęs "Eurobasket 2011" simbolis Amberis, kurio buvo pilna visur. 

Šventę vainikavo B diviziono rungtynės tarp vietos "TTS-Telesferos" ir Lietuvos kurčiųjų sporto klubo (LKSK) komandų. Pastaroji, beje, kurčiųjų vasaros Olimiadoje iškovojo aukso medalius. Po itin atkaklios kovos tik paskutinėmis sekundėmis paaiškėjo, kad pergalę iš Pabradės išsiveš kurčiųjų krepšinio rinktinės nariai, kurie laimėjo rezultatu 99:95 (21:27, 26:19, 25:13, 27:36). 

 

Nuotraukos