„Olimpas“ – per žingsnį nuo ketvirtfinalio

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „Omega-Tauras“ - „Olimpas“

Visas rungtynes pirmavę Plungės „Olimpo“ krepšininkai rezultatu 89:77 (23:18, 22:21, 23:19, 21:19) įveikė LCC tarptautinio universiteto ekipą ir iškovojo antrąją pergalę serijoje iki trijų laimėjimų (2-1). Plungiškiams rungtynėse pavyko išprovokuoti net 24 varžovų pražangas ir jas paversti 21 tašku nuo baudų metimo linijos. Priešininkai išprovokavo 16 pražangų ir pataikė tik 8 iš 12 baudų metimų.

Nuo pirmųjų minučių pirmavusiems plungiškiams LCC universiteto jaunuoliai metė rimtą iššūkį. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Olimpo“ persvara siekė 7 taškus (21:14), bet netrukus klaipėdiečiai susilygino su priešininkais (25:25). Antrojo ir trečiojo ketvirčių sandūroje skirtumas buvo nepastovus – svyravo nuo 3 iki 10 taškų.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Plungės krepšininkai pranašumą padidino iki 15 taškų (66:51). LCC tarptautinio universiteto ekipa atsakė septyniais iš eilės pelnytais taškais, tačiau „Olimpas“ labai stipriai pradėjo paskutinįjį ketvirtį ir įtvirtino didesnę nei 20 taškų persvarą (85:64). Klaipėdos komanda pačioje rungtynių pabaigoje ėmė mažinti deficitą, bet pakovoti dėl pergalės pristigo laiko.

„Olimpo“ ekipoje geriausiai pasirodė Mantas Kazonas, per 35 minutes pelnęs 25 taškus (5/5 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 6 varžovų pražangas bei surinkęs 36 naudingumo balus.

LCC tarptautinio universiteto krepšininkų gretose naudingiausiai rungtynes sužaidė Kornelijus Zikas, kuris per 33 minutes pelnė 13 taškų (2/6 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir užsidirbo 19 naudingumo balų.