Nostra.lt-Regionų krepšinio lygoje naujas veidas: vizija, lūkesčiai ir tikslai

Naujasis Nostra.lt-RKL direktorius – Remigijus Kuodis
Naujasis Nostra.lt-RKL direktorius – Remigijus Kuodis

Po trejų metų kadencijos darbus baigia lygos direktorius Vaidas Indriliūnas. Nostra.lt-RKL krepšinio lyga dėkoja už svarų indelį į lygos plėtojimą, įveiktus iššūkius, atliktus darbus.

Kadencijos darbus baigiantis lygos direktorius Vaidas Indriliūnas V. Indriliūnas. Sauliaus Čirbos nuotr.

Gražių žodžių negailėjo ir buvęs lygos direktorius. „Ačiū visai RKL bendruomenei už pastabas, kritiką ir gerus žodžius“, – „Instagram“ paskyroje rašė V. Indriliūnas.

Linkime sėkmingų ateities planų bei niekada nepamiršti krepšinio.

Naujasis lygos direktorius – Panevėžietis

Strateginės Nostra.lt-Regionų krepšinio lygos sesijos metu buvo išrinktas naujasis lygos direktorius Remigijus Kuodis. Gimtajame mieste Panevėžyje gerai žinomas vienos iš krepšinio akademijų vaikams buvęs vadovas atviravo, jog naujos pareigos tik skatina dar labiau stengtis krepšinio labui.

„Iki šiol pavyko nemažai nuveikti tiek krepšinio, tiek apskritai sporto žinomumo didinime. Džiaugiuosi galėdamas kopti laipteliu aukščiau ir mėginti daryti teigiamus pokyčius visos Lietuvos krepšinio bendruomenės mastu“, - teigė R. Kuodis.

R. Kuodis R. Kuodis. R. Ančerevičiaus nuotr.

Tikslas – tapti viena matomiausių lygų Lietuvoje

Didžiausioje profesionalioje krepšinio lygoje Lietuvoje naująjį direktorių žavi bendruomenių – mažų miestelių, miestų – įtraukimas į krepšinį, naujųjų talentų atskleidimas. R. Kuodis atviravo, kad ši lyga suteikia puikias galimybes vystyti naujas idėjas.

„Šiuo metu keliama daug tikslų: didesnė bendruomenės įtrauktis, didesnis lygos matomumas ir žinomumas, patrauklumas komandoms ir partneriams. Ketiname tapti viena iš matomiausių sporto lygų Lietuvoje, bendradarbiauti su užsienio šalimis, vystyti e-sporto projektus“, - sako naujasis RKL vadovas R. Kuodis.

Nostra.lt-RKL rungtynės televizoriaus ekrane

Panevėžietis atviravo, jog stebėdamas Nostra.lt-Regionų krepšinio lygą, atkreipė dėmesį į žinomumo, matomumo, didesnio bendruomenių įtraukimo trūkumą. Šie dalykai bus prioritetiniai toliau vystant lygą.

„Jau vasarai keliame aukštus tikslus savo veiklai, planuojame vykdyti jaunimo stovyklą, mokymus, turnyrus. Sezono metu tikimės būti matomais televizijoje, pristatysime nemažai naujų projektų klubams“, – teigė R. Kuodis.

R. KuodisR. Kuodis. R. Ančerevičiaus nuotr.

Neseniai RKL pristatė ne vieną naują rėmėją. Naujasis lygos direktorius džiaugėsi didžiuliu Nostra.lt-RKL prezidento Vido Butkaus indeliu pritraukiant į šią lygą naujų rėmėjų.

„Prezidento dėka, lygoje rėmėjų vis daugėja. Iki rudens tikiuosi pristatysime dar ne vieną naują partnerį. Tai leidžia lygai žengti į kitą lygį“, – pasakojo panevėžietis R. Kuodis.

Kviečia jungtis prie lygos

Naujasis lygos vadovas, nedvejodamas kviečia prisijungti prie Nostra.lt-RKL. Jo nuomone, tai yra pirmas taškas Lietuvos krepšinyje, norint parodyti save ar būti pastebėtiems.

„Tai pirmas profesionalaus krepšinio žingsnis leidžiantis įrodyti savo vertę bei kurti pridėtinę vertę bendruomenei. Nedvejokite, jei norite žengti šį žingsnį. Susitiksime su visais norinčiais dalyvauti ir bendradarbiauti bei padėsime visame kelyje į Regionų krepšinio lygą“, – sako RKL direktorius R. Kuodis.