Tryliktos savaitės MVP (iš kairės): Deividas Rinkūnas („Jurbarkas-Karys“), Robertas Valiukas („Radviliškio-ŠSPC“. Rimanto Benaitčio nuotrauka), Evaldas Rastenis („Kupiškis“. Anykščių sporto centro nuotrauka).

Įpusėjus reguliariajam Nostra.lt-RKL sezonui, skelbiame tryliktos savaitės naudingiausius žaidėjus (MVP). Juos apdovanojo RKL generalinis rėmėjas „Nostra“!

A divizionas

Nostra.lt-RKL A diviziono MVP tapo trečiąjį sezoną su „Jurbarko-Kario“ marškinėliais žaidžiantis Deividas Rinkūnas.

Dvikovoje su „Taurage“ atakuojantis gynėjas per 32 minutes pelnė 23 taškus (3/5 dvit., 3/4 trit., 8/11 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 37 naudingumo balus. „Jurbarko-Karys“ išvykoje rezultatu 86:69 palaužė Tauragės komandą.

Deividas Rinkūnas („Jurbarkas-Karys“)Deividas Rinkūnas („Jurbarkas-Karys“)

B diviziono A grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupės MVP titulas atiteko „Radviliškio-ŠSPC“ ekipoje žaidžiančiam Robertui Valiukui.

Aštuoniolikmetis krepšininkas rungtynėse prieš SM-„Kretingą“ per 31 minutę pelnė 34 taškus (10/10 dvit., 4/9 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir užsidirbo net 42 naudingumo balus. „Radviliškis-ŠSPC“ namuose rezultatu 140:56 įveikė SM-„Kretingą“.

Robertas Valiukas („Radviliškio-ŠSPC“. Rimanto Benaitčio nuotrauka)Robertas Valiukas („Radviliškio-ŠSPC“). Rimanto Benaitčio nuotrauka.

B diviziono B grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupėje MVP tapo „Kupiškio“ įžaidėjas Evaldas Rastenis.

Evaldas kovoje su Anykščių KKSC-„Elmio“ krepšininkais per 36 žaidimo minutes pelnė 29 taškus (7/9 dvit., 3/8 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 varžovų pražangas bei surinko 33 naudingumo balus. „Kupiškis“ išvykoje 79:67 nugalėjo gausiai žiūrovų palaikomą anykštėnų komandą.

Evaldas Rastenis („Kupiškis“. Anykščių sporto centro nuotrauka)Evaldas Rastenis („Kupiškis“). Anykščių sporto centro nuotrauka.

Žaidėjams įteikti Nostra.lt įsteigti prizai – pledai su Regionų krepšinio lygos atributika.