Penktos savaitės MVP (iš kairės): Matas Kabašinskas (KTU), Jokūbas Stropus („Saulė-ŠSG“), Einaras Beržonskis („Ežerūnas“).

Po įnirtingų kovų paaiškėjus RKL 2022-2023 m. sezono penktosios savaitės naudingiausiems žaidėjams (MVP), lygos generalinis rėmėjas „Nostra“ juos apdovanojo. Skelbiame laureatus!

A divizionas

Nostra.lt-RKL A diviziono MVP tapo Kauno technologijos universiteto komandos vidurio puolėjas Matas Kabašinskas.

Rungtynėse prieš „Žalgirį-3“ Matas Kabašinskas per 32 minutes pelnė 21 tašką (9/15 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo net 14 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus. Įspūdingo Mato pasirodymo pergalei pelnyti neužteko – KTU krepšininkai namų aikštelėje 65:69 nusileido žalgiriečiams.

Matas Kabašinskas (KTU)

B diviziono A grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupės MVP titulas atiteko įspūdingą formą šiais metais demonstruojančiam Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ komandos vedliui Jokūbui Stropui.

Dvikovoje su Skuodo „Kuršasta“ šiauliečių įžaidėjas per 34 minutes pelnė 34 taškus (9/14 dvit., 0/3 trit., 16/21 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 50 naudingumo balų. „Saulė-ŠSG“ krepšininkai išvykoje rezultatu 100:93 įveikė „Kuršastos“ krepšininkus.

Jokūbas Stropas („Saulė-ŠSG“)

B diviziono B grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupės MVP tapo antrąjį sezoną Molėtų „Ežerūno“ gretose žaidžiantis Einaras Beržonskis.

„Ežerūno“ akistatoje su Marijampolės sporto centro krepšininkais Einaras Beržonskis per 18 minučių pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo net 20 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 40 naudingumo balų. Su Einaro pagalba molėtiškiai namuose 89:64 laimėjo prieš Marijampolės SC ekipą.