„Nostra“ apdovanojo paskutinės reguliaraus sezono savaitės MVP

Paskutinės reguliaraus sezono savaitės MVP (iš kairės): Ignas Bilinskas (Kėdainių SC), Paulius Kazlauskas („Gargždai-SC“), Edvardas Pikalavičius („Milasta“. Remigijaus Pareikos nuotr.).

Pasibaigus reguliariajam sezonui bei prasidėjus atkrintamosioms varžyboms, skelbiame paskutinės reguliariojo sezono savaitės naudingiausius žaidėjus (MVP). Juos apdovanojo RKL generalinis rėmėjas „Nostra“!

A divizionas

Nostra.lt-RKL A diviziono MVP tapo Kėdainių sporto centro žaidėjas Ignas Bilinskas.

Vidurio puolėjas kovoje su „Lūšimi“ Ignas per 32 minutes pelnė 28 taškus (11/14 dvit., 6/9 baud.), atkovojo net 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei surinko 42 naudingumo balus. Kėdainių sporto centro ekipa išvykoje paskutinę akimirką rezultatu 100:98 išplėšė pergalę.

Ignas Bilinskas (Kėdainių SC)

B diviziono A grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupės MVP titulas atiteko „Gargždai-SC“ lyderiui Pauliui Kazlauskui.

Gargždiškis įžaidėjas dvikovoje su „Savinge“ per 35 minutes pelnė 25 taškus (3/5 dvit., 6/11 trit., 1/1 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbo 34 naudingumo balus. Gargždų miesto komanda namuose rezultatu 99:80 įveikė Kaišiadorių „Savingę“.

Paulius Kazlauskas („Gargždai-SC“)

B diviziono B grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupėje geriausiai pasirodė „Milastos“ sunkusis kraštas Edvardas Pikalavičius.

Kaunietis rungtynėse prieš Marijampolės SC per 36 minutes pelnė 24 taškus (8/11 dvit., 0/1 trit., 8/11 baud.), atkovojo įspūdingus 23 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 varžovų pražangų ir surinko net 50 naudingumo balų. „Milasta“ išvykoje 90:86 palaužė marijampoliečius.

Edvardas Pikalavičius („Milasta“. Remigijaus Pareikos nuotr.

Žaidėjams įteikti Nostra.lt įsteigti prizai – pledai su Regionų krepšinio lygos atributika.