„Nostra“ apdovanojo ketvirtosios savaitės MVP

Ketvirtos savaitės MVP (iš kairės): Žilvinas Rusys („Tornado KM-Tauro“), Deividas Visockis („Patriots“), Darius Kibildis („Druskininkai“).

RKL generalinis rėmėjas „Nostra“ apdovanojo 2022-2023 m. sezono ketvirtosios savaitės naudingiausius žaidėjus (MVP). Skelbiame laureatus!

A divizionas

Nostra.lt-RKL A diviziono MVP tapo Akmenės r. „Patriots“ atakuojantis gynėjas Deividas Visockis.

Dvikovoje su Vytauto Didžiojo universiteto komanda žaidėjas per 37 žaidimo minutes pelnė 32 taškus (11/16 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus. Akmenės r. „Patriots“ namuose rezultatu 94:78 įveikė VDU krepšininkus.

Deividas Visockis („Patriots“)

B diviziono A grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupės MVP titulas atiteko Kauno r. „Tornado KM-Tauro“ atakuojančiam gynėjui Žilvinui Rusiui.

Rungtynėse prieš LSU ekipą Žilvinas Rusys per 38 minutes pelnė 29 taškus (6/7 dvit., 4/5 trit., 5/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 42 naudingumo balus. „Tornado KM-Tauras“ išvykoje po įtemptos kovos rezultatu 113:108 pelnė pergalę prieš LSU komandą.

Žilvinas Rusys („Tornado KM-Tauro“)

B diviziono B grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupės MVP tapo pirmąjį sezoną Druskininkų „Druskininkams“ atstovaujantis Darius Kibildis.

Rungtynėse prieš Vilniaus „Rytas-MRU“ ekipą įžaidėjas pelnė beveik pusę savo komandos taškų – 43 (12/16 dvit., 3/7 trit., 10/10 baud.). Krepšininkas taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 51 naudingumo balą. Įspūdingas žaidėjo pasirodymas svariai prisidėjo prie „Druskininkų“ pergalės prieš „Rytą-MRU“ rezultatu 92:82.