Keturioliktos savaitės MVP (iš kairės): Kipras Urbanavičius (BC „Biržai“), Nikas Stuknys („Panevėžys“), Eivydas Aleksa („Milasta“).

Įspūdingu greičiu prabėgus dar vienai krepšinio savaitei, skelbiame šio RKL sezono keturioliktos savaitės naudingiausius žaidėjus (MVP). Juos apdovanojo RKL generalinis rėmėjas „Nostra“!

A divizionas

Nostra.lt-RKL A diviziono MVP tapo ilgametis BC „Biržų“ komandos narys Kipras Urbanavičius.

Kovoje su „Omega-Tauru“ įžaidėjas per 29 minutes pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 9/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 10 varžovų pražangų ir surinko 35 naudingumo balus. Deja, įspūdingo Kipro pasirodymo neužteko: „Omega-Tauras“ namuose 98:91 įveikė biržiečius.

Kipras Urbanavičius (BC „Biržai“)Kipras Urbanavičius (BC „Biržai“)

B diviziono A grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupės MVP titulas atiteko „Panevėžio“ komandos talentui Nikui Stukniui.

Vos 17 metų jaunuolis rungtynėse prieš Raseinių „Brosta-KKSC“ krepšininkus per 26 minutes pelnė 22 taškus (10/11 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko net 11 rezultatyvių perdavimų ir užsidirbo 38 naudingumo balus. „Panevėžys“ namuose rezultatu 104:71 nesunkiai palaužė Raseinių komandos krepšininkus.

Nikas Stuknys („Panevėžys“)Nikas Stuknys („Panevėžys“)

B diviziono B grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupėje MVP tapo „Milastos“ lengvasis kraštas Eivydas Aleksa.

Birštono „Milastos“ lyderis akistatoje su Švenčionėlių „Rida“ per 37 minutes pelnė 20 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko net 46 naudingumo balus. Birštono „Milasta“ namuose 92:66 nugalėjo „Ridą“.

Eivydas Aleksa („Milasta“)Eivydas Aleksa („Milasta“)

Žaidėjams įteikti Nostra.lt įsteigti prizai – pledai su Regionų krepšinio lygos atributika.