Dvyliktos savaitės MVP (iš kairės): Mantas Košelis („Raseiniai“), Rokas Grėbliūnas („Savingė“), Augustas Merkys (Marijampolės sporto centras)

Nors 2023-ieji metai dar tik prasidėjo, įnirtingos Regionų krepšinio lygos dvikovos tęsiasi. Skelbiame jau dvyliktos savaitės naudingiausius žaidėjus (MVP). Juos apdovanojo RKL generalinis rėmėjas „Nostra“!

A divizionas

Nostra.lt-RKL A diviziono MVP tapo ilgametis „Raseinių“ komandos lengvasis kraštas Mantas Košelis.

Mantas dvikovoje su LCC tarptautinio universiteto komanda per 31 minutę pelnė 26 taškus (3/6 dvit., 3/5 trit., 11/13 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 varžovų pražangų bei užsidirbo 31 naudingumo balą. Raseinių „Raseiniai“ namuose rezultatu 92:88 įveikė LCC tarptautinio universiteto krepšininkus.

Mantas Košelis („Raseiniai“). KK Raseiniai nuotrauka.

B diviziono A grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupės MVP titulas atiteko „Savingės“ ekipoje žaidžiančiam Rokui Grėbliūnui.

Atakuojantis gynėjas kovoje su SM-„Kretinga“ pasiekė įspūdingus skaičius: per 31 minutę pelnė 44 taškus (14/18 dvit., 5/9 trit., 1/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko net 58 naudingumo balus. Kaišiadorių „Savingė“ namuose rezultatu 118:55 nugalėjo Kretingos ekipą.

Rokas Grėbliūnas („Savingė“)

B diviziono B grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupėje MVP tapo Marijampolės sporto centro gynėjas Augustas Merkys.

Septyniolikmetis rungtynėse prieš lygoje lyderiaujančius Birštono „Milastos“ krepšininkus per 35 minutes pelnė 35 taškus (7/9 dvit., 5/12 trit., 6/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 varžovų pražangas bei surinko 43 naudingumo balus. Nepaisant ypač gero Augusto pasirodymo Marijampolės sporto centro komanda išvykoje rezultatu 74:95 nusileido Birštono „Milastos“ ekipai.

Augustas Merkys (Marijampolės sporto centras). Sauliaus Čirbos nuotrauka.

Žaidėjams įteikti Nostra.lt įsteigti prizai – pledai su Regionų krepšinio lygos atributika.