Devynioliktos savaitės MVP (iš kairės): Laimonas Remeikis („Lūšis“), Tomas Miškinis („Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“), Tautvydas Jodelis („Elmis“).

Prabėgus dar vienai Nostra.lt-RKL sezono savaitei, skelbiame jau devynioliktos savaitės naudingiausius žaidėjus (MVP). Juos apdovanojo RKL generalinis rėmėjas „Nostra“!

A divizionas

Nostra.lt-RKL A diviziono MVP jau trečią kartą tapo „Lūšies“ lengvasis kraštas Laimonas Remeikis.

Klaipėdietis dvikovoje su Vytauto Didžiojo universiteto ekipa per 29 minutes pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 6/8 baud.), atkovojo net 14 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 41 naudingumo balą. Šilalės „Lūšis“ namuose rezultatu 93:81 (28:20, 24:25, 18:17, 23:19) palaužė Kauno universiteto krepšininkus.

Laimonas Remeikis („Lūšis“)Laimonas Remeikis („Lūšis“)

B diviziono A grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupės MVP titulas atiteko Lietuvos krepšinio lygos patirties turinčiam Tomui Miškiniui.

„Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ vidurio puolėjas rungtynėse prieš „VKKM-Neptūną“ per 41 žaidimo minutę pelnė 28 taškus (12/22 dvit., 0/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo net 20 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei užsidirbo 39 naudingumo balus. Pakruojo miesto komanda išvykoje po pratęsimo 91:89 nusileido klaipėdiečiams.

Tomas Miškinis („Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“)Tomas Miškinis („Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“)

B diviziono B grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupėje geriausiai pasirodė puikiai šį sezoną žaidžiantis Anykščių KKSC-„Elmio“ atstovas Tautvydas Jodelis.

Anykštėnas kovoje su VKM-VILMA krepšininkais per 35 minutes pelnė 34 taškus (9/13 trit., 7/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei surinko 40 naudingumo balų. Tautvydo atstovaujamas Anykščių KKSC-„Elmis“ namuoe 96:77 įveikė Vilniaus komandą.

Tautvydas Jodelis („Elmis“)Tautvydas Jodelis („Elmis“)

Žaidėjams įteikti Nostra.lt įsteigti prizai – pledai su Regionų krepšinio lygos atributika.