Marijampolės SC komandai – bauda už nepagarbą teisėjams

Nostra.lt-RKL B div. dvikova: „CBet-2“ - Marijampolės sporto centras
Nostra.lt-RKL B div. dvikova: „CBet-2“ - Marijampolės sporto centras
Saulius Čirba

Regionų krepšinio lyga skyrė piniginę baudą Marijampolės sporto centro ekipai už nepagarbų ir įžeidžiantį elgesį su teisėjais.

Lapkričio 5 dieną vykusiose rungtynėse su Ignalinos „Vilkakalniu“ Marijampolės SC komandos vyr. treneris Kęstutis Juozaitis ir žaidėjai rodė nepagarbą rungtynių teisėjams, juos įžeidinėjo ir vartojo necenzūrinius žodžius. K. Juozaičiui už nepagarbų elgesį buvo skirtos 2 techninės pražangos. Jis buvo priverstas palikti salę, tačiau vėliau savavališkai į ją sugrįžo. Iš viso Marijampolės SC komandai buvo skirtos 7 techninės pražangos.

Marijampolės SC klubas ir jo vyr. treneris K. Juozaitis rungtynių metu įvykdė pažeidimus, aprašytus RKL nuostatų punktuose 22.2, 22.5, 22.7 ir 22.17:

22.2. Diskvalifikacinė pražanga. Bauda – 50 € ir diskvalifikacija 1 rungtynėms.

22.5. Teisėjų, rungtynių komisarų ir/ar RKL darbuotojų teisėtų reikalavimų nevykdymas. Bauda – nuo 50 € iki 150 €.

22.7. Grasinimai, bauginimai ar įžūlus elgesys teisėjų ar sekretoriato teisėjų atžvilgiu. Bauda – nuo 150 € iki 300 € ir diskvalifikacija nuo 2 iki 5 rungtynių.

22.17. Per vieną valandą po rungtynių klubas šeimininkas neišsiunčia rungtynių protokolo kopijos į RKL būstinę. Bauda – 15 €.

Iš viso Marijampolės SC klubui skirta 415 € bauda, o treneriui K. Juozaičiui – diskvalifikacija 3 rungtynėms, vyksiančioms po lapkričio 15 dienos.