Liepos pabaigoje Raseiniuose paaiškės stipriausios RKL 3x3 komandos

Praėjusiais metais Kretingoje vyko pirmasis Regionų krepšinio lygos 3x3 krepšinio turnyras, o pavasarį Arimanto Mikaločiaus vadovaujama ekipa tapo šešiolikto RKL čempionato nugalėtoja.

Šiemet sulig kiekviena diena vis labiau populiarėjančios 3x3 šakos sostinės vaidmenį perima Raseiniai, kurie visas RKL komandas kviečia į liepos 31 d. miesto centre vyksiančią tikrą krepšinio šventę, kurioje bus kovojama ne tik dėl pagrindinių lygos rėmėjų „TOPsport“ įsteigtų taurių, bet ir dėl piniginio prizinio fondo!

Renginys vyks Maironio parke, Raseiniuose. Jeigu turnyro dieną bus blogos oro sąlygos, kovos persikels į Raseinių kūno kultūros ir sporto centrą salę, adresu Vilniaus g. 11, kurioje sezono metu vyko TOPsport-RKL čempionato kovos.

Dėl „TOPsport“ įsteigtų taurių ir piniginio prizinio fondo, kurio dydis priklausys nuo susirinkusių dalyvių skaičiaus, varžysis RKL komandos (daugiausia 24), kurios turės būti sudarytos iš praėjusiame sezone Regionų krepšio lygos licencijas turėjusių žaidėjų.

Tie, kas negalės atvykti į Raseinius, turnyro tiesioginę transliaciją galės stebėti oficialioje RKL „Facebook“ paskyroje.

Oficiali čempionato svetainė rkl.lt pakalbino lygos vadovą Vaidą Indriliūną, kuris atskleidė daugiau detalių apie artėjantį renginį: „Krepšinio šventę Raseiniuose norėjome daryti ir pernai, tačiau „Kretingos“ vadovas Arimantas Mikaločius pirmasis apie ją pradėjo kalbėti garsiai, o paskui daugiausiai savo jėgomis suorganizavo puikų turnyrą.

Šiemet kone iškart po pagrindinio „TOPsport-RKL“ čempionato finišo vadovas Tomas Totulis ėmė kalbėti apie 3x3 turnyrą, tad įvertinus daugeliui komandų patogiausią vietą nusprendėme antrąjį 3x3 turnyrą surengti būtent Raseiniuose.

Tikimės, jog komandos turės ne ką mažesnes ambicijas nei įprastame krepšinyje ir padovanos tiek Raseinių miestui, tiek savo fanams, tiek visiems RKL gerbėjams tikrą krepšinio šventę!“