„Kupiškis“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias

Nostra.lt-RKL B div. dvikova: „Milasta“ - „Kupiškis“

Kupiškio KK „Kupiškis“ namuose rezultatu 108:79 (33:28, 31:13, 26:14, 18:24) palaužė Kaišiadorių „Savingę“. „Savingė“ reguliarųjį sezoną B diviziono A grupėje užbaigė 7-oje vietoje, o vos šešis pralaimėjimus patyrusi „Kupiškio“ ekipa B grupėje užėmė užtikrintą 2-ą vietą. Serijoje iki dviejų pergalių 1-0 pirmauja „Kupiškio“ krepšininkai.

„Savingė“ atkakliai priešinosi visą pirmąjį kėlinį – nors kupiškėnai pirmavo, rimto pranašumo jiems įgauti nepavyko. Vis dėlto antrojo kėlinio pradžioje „Kupiškio“ krepšininkai pralaužė priešininkų gynybą ir, sužaidę atkarpą 13:0, įtvirtino beveik 20 taškų persvarą (50:32).

Antrojoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai apsukų nemažino ir toliau didino pranašumą – šis ketvirtojo kėlinio pradžioje siekė beveik 40 taškų (94:55). Paskutinėmis rungtynių minutėmis Kaišiadorių komanda kiek sušvelnino rezultatą, tačiau pergalė nebuvo pasiekiama.

„Kupiškio“ ekipoje geriausiai pasirodė Evaldas Rastenis, per 24 minutes pelnęs 17 taškų (3/3 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 26 naudingumo balus.

Liutauras Serkevičius rezultatyviausiai žaidė „Savingės“ komandoje. Žaidėjas per 28 minutes pelnė 24 taškus (6/9 dvit., 3/5 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir užsidirbo 20 naudingumo balų.