Kėdainių SC revanšas kuršėniškiams – A diviziono apžvalga

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: VDU - Kėdainių SC

Kovo 25 dieną Nostra.lt-RKL A diviziono atkrintamųjų etape sužaistos trys aštuntfinalio dvikovos. Dėmesio centre – Kėdainių sporto centro sėkmingas revanšas „Grafų Furniture“ ekipai.

Kėdainiškiai revanšavosi „Grafų Furniture“

Kėdainių sporto centro komanda namuose rezultatu 80:75 (23:24, 25:25, 19:16, 13:10) po įtemptos dvikovos palaužė Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“. Serijoje iki trijų pergalių šiuo metu lygiosios – 1-1.

Pirmajame kėlinyje nežymiai pirmavo kuršėniškiai, o antrajame jiems pavyko skirtumą padidinti iki 8 taškų (32:40). Kėdainių SC krepšininkai atsakė rezultatyviu žaidimu ir per kelias minutes rezultatą išlygino (42:42).

Antrojoje rungtynių pusėje kėdainiškiai perėmė iniciatyvą ir trečiojo kėlinio viduryje jau pirmavo 8 taškais (65:57). Po atkaklios kovos „Grafų Furniture“ ekipa ketvirtojo ketvirčio viduryje susilygino su varžovais (70:70), bet netrukus vėl ėmė atsilikinėti ir pralaimėjo 5 taškais.

Kėdainių sporto centro ekipoje geriausiai pasirodė Vainius Steponavičius, kuris per 31 minutę pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 2/4 trit., 0/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Kajus Leliukas vedė Kuršėnų komandą į priekį. Kajus per 35 minutes pelnė 30 taškų (8/16 dvit., 4/9 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir užsidirbo 21 naudingumo balą.

2023-03-25
Laurynas Danielius 18 Taškai 30 Kajus Leliukas
Ignas Bilinskas 15 Kamuoliai 12 Edvinas Daunys
Vainius Steponavičius 7 Perdavimai 5 Titas Pažarauskas

Akmenės r. „Patriots“ – BC „Biržai“ 76:91 (18:20, 11:22, 18:18, 29:31);

Prienų „Labas GAS-KKSC“ – Raseinių „Raseiniai“ 74:93 (9:22), 15:29, 26:24, 24:18).