Kėdainių r. savivaldybėje - V.Jurgilo ir „Ateitis-Balticum“ komandos padėkos merui

Kėdainių r. savivaldybės

Praėjusią savaitę Kėdainių rajono savivaldybėje vyko šio sezono Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono nugalėtojos „Ateitis-Balticum“ priėmimas.

Kėdainių ekipos vadovai ir krepšininkai padėkojo miesto merui Valentinui Tamuliui už paramą „Ateities-Balticum“ klubui, o taip pat įteikė padėkos raštą Kėdainių sporto centrui.

Sveikinimo kalbą taip pat pasakė priėmime dalyvavęs RKL Prezidentas Vaidas Jurgilas, kuris merui įteikė padėkos raštus.

Priėmimo metu kalbėjęs „Ateitis-Balticum“ komandos vadovas Vaidas Simonavičius teigė, jog kitąmet norėtų varžytis aukštesniame divizione, tačiau tam reiktų visapusiškos paramos: „Visa komanda, kurią sudaro vien tik kėdainiečiai, norėtų pasinaudoti šia galimybe, tačiau dalyvavimas priklauso ne vien tik nuo žaidėjų noro.

Klubui reikalinga visapusiška pagalba. Tikėkimės, jog susitelkę galėsime padėti komandai.

Mano nuomone, perspektyviems jauniesiems sporto centro krepšininkams ypač naudinga būtų tobulėti ir įgyti patirties žaidžiant su patyrusiais žaidėjais ir tapti Kėdainių krašto pažibomis.

Juk daug smagiau stebėti savo miesto komandos varžybas, kuriose žaidžia mūsų krašte gyvenantys žaidėjai, kaip senais laikais buvo Kėdainių „Nevėžio“ komandoje.

Mes, treneriai, labai to norime, todėl kiek įmanydami stengiamės turimą patirtį perduoti jaunajai kartai ir tikimės, jog senoji mūsų krepšinio dvasia anksčiau ar vėliau sugrįš.“

Tuo tarpu Kėdainių ekipos treneris Kastytis Kundrotas pridėjo: „Esame labai patenkinti kraštiečių pasiekimu, nors, žinoma, malonesnė ir garbingesnė pergalė būtų ta, jei čempionais būtume tapę dalyvaudami ir laimėdami finalinį ketvertą, kuris turėjo vykti mūsų gimtuosiuose Kėdainiuose.“