Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ antras sezonas: komandos atsinaujinimas, besiburiantys sirgaliai ir ateities tikslai

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „SC-Ataka“ - „Labas GAS-KKSC“
Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „SC-Ataka“ - „Labas GAS-KKSC“
Saulius Čirba

2021-2022 m. RKL sezone patekusi į A divizioną, Kazlų Rūdos „SC-Ataka“ debiutavo su trenksmu ir pažėrė krūvą malonių staigmenų. Kviečiame artimiau susipažinti su šia perspektyvia ekipa.

Pirmas blynas – neprisvilęs

Kazlų Rūdos „SC-Atakai“ 2021-2022 m. RKL sezonas buvo pirmasis A divizione. Naujokai žaidė su nenaujokiška jėga ir sezoną baigė stipriausiųjų komandų aštuntuke. Komandos vadovas Gintaras Labutis tikina, kad klubas savo pasirodymu nustebino ir save, ir kitus.

„Iškovojome daugiau pergalių nei tikėjomės ir užėmėme šeštą vietą reguliariajame sezone, todėl sezonas kaip debiutantams išties buvo sėkmingas“, – džiaugiasi G. Labutis.

„SC-Ataka“ nemalonumų pridarė net Vilniaus „Rivilei“, kuri vėliau tapo sezono čempione. Ją kazlų rūdiškiai reguliariajame sezone įveikė du kartus – to padaryti nepavyko jokiai kitai A diviziono komandai. Puikus „SC-Atakos“ debiutinis sezonas užkariavo žiūrovų širdis – susiformavo klubo gerbėjų bendruomenė.

„Sezono pabaigoje pradėjo burtis ir Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ fanų būrys, kuris mus palaikė ne tik namų, bet ir išvykos rungtynėse“, – pasakoja komandos vadovas.

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „SC-Ataka“ - „Labas GAS-KKSC“Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „SC-Ataka“ - „Labas GAS-KKSC“

Produktyvi pertrauka

Pasibaigus praėjusiam sezonui, Kazlų Rūdos „SC-Ataka“ nesnaudė ir ėmė intensyviai ruoštis artėjančiam 2022-2023 m. RKL sezonui. Daug dėmesio skirta esamų žaidėjų išlaikymui ir naujų paieškai. Komandos krepšininkų gretas papildys Karolis Sarukas ir Matas Makauskas.

„Džiaugiamės, kad pavyko ne tik išsaugoti beveik visą komandą, bet ir ją papildyti pajėgiais krepšininkais, kurie Kazlų Rūdos „SC-Ataką“ dar labiau sustiprins“, – teigia G. Labutis.

Kazlų Rūdos krepšininkai ištverti vasaros be varžybų negalėjo, todėl dalyvavo Nostra.lt RKL 3x3 krepšinio turnyre ir tapo jo čempionais. Žaidėjų teigimu, tokie renginiai leidžia geriau pasiruošti artėjančiam sezonui, išbandyti naujas taktikas ir ugdyti įgūdžius.

Klubas tęsia bendradarbiavimą su ilgamečiais rėmėjais – „Ulstein Anlegg“, „ASV Bygg & service AS“ ir „Ginalas STIHL“. Prie jų šį sezoną prisijungs ir buvusio „SC-Atakos“ žaidėjo Roberto Ancerevičiaus įmonė „RA auto“.

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „SC-Ataka“ - „Labas GAS-KKSC“Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „SC-Ataka“ - „Labas GAS-KKSC“

Tikslas – tobulėti

Pasak „SC-Atakos“ komandos vadovo G. Labučio, klubo užduotis – nuolat tobulėti ir kasmet siekti vis aukštesnių rezultatų. Tai padaryti padeda krepšinį aistringai mylintys komandos nariai.

„Turime labai darbštų, kūrybingą ir perspektyvų trenerį, kuris myli savo darbą, turime išsilavinusius ir protingus krepšininkus, kurių meistriškumas vis didėja. Su tokiu potencialu ir ambicijomis visada galima tikėtis augimo“, – įsitikinęs G. Labutis.

Tačiau vien stiprių žaidėjų neužtenka – komandos vidinė atmosfera, narių tarpusavio santykiai rūpi ne mažiau nei sugebėjimai. Sėkminga komanda turi būti komunikuojanti ir vieninga – „SC-Ataka“ pasižymi būtent tuo.

„Komandoje išskirtinių krepšinio žvaigždžių nėra, mūsų jėga – puikus psichologinis mikroklimatas kolektyve. Komplektuodami komandą skiriame daug dėmesio ne tik kandidatų meistriškumui, bet ir charakteriui. Mums svarbu bendravimas ne tik treniruotėse, varžybose, bet ir už krepšinio kasdienybės ribų. Kol bus tarpusavio palaikymas, noras kovoti vienas už kitą ir būti vienu kumščiu, tol galima siekti geresnių rezultatų“, – atskleidžia komandos vadovas.

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „SC-Ataka“ - „Labas GAS-KKSC“Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „SC-Ataka“ - „Labas GAS-KKSC“