„Jurbarkas“ – „TOPsport–RKL“ B diviziono čempionas! (komentarai)

„Jurbarkui“ tai jau antrasis trofėjus šį sezoną
Saulius Čirba

Regionų krepšinio lygos („TOPsport–RKL“) B diviziono čempionų vardai atiteko „Jurbarko“ krepšininkams. Povilo Valaičio auklėtiniai Prienuose vykusiame finale 76:62 (21:12, 22:25, 20:11, 13:14) palaužė Kazlų Rūdos SC „Ataką“.

FOTOGALERIJA

Deivido Rinkūno vedamas „Jurbarkas“ jau rungtynių pradžioje susikrovė dviženklę persvarą. Tiesa, Manto Sadausko ir kitų Kazlų Rūdos krepšininkų pastangomis „Atakai“ pavyko priartėti ir po dviejų kėlinių komandas skyrė vos 6 taškai.

Vis tik po pertraukos „Jurbarkas“ atrodė kur kas užtikrinčiau. Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui naujieji B diviziono čempionai turėjo 15 taškų pranašumą. Paskutinėje atkarpoje Kazlų Rūda prie varžovų pavojingiau priartėti nesugebėjo.

2021-04-10
Deividas Rinkūnas 15 Taškai 16 Mantas Sadauskas
Vladislovas Razumnovas 7 Kamuoliai 10 Jaunius Davniukas
Arturs Pelšs 6 Perdavimai 6 Mantas Sadauskas

Naudingiausiu finalo žaidėju išrinktas D. Rinkūnas per 29 min. pelnė 19 taškų, atkovojo 4 kamuolius, perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Kazlų Rūdoje naudingiausias buvo 25 naudingumo balus surinkęs. M. Sadauskas.

Abi komandos pateko į kito sezono „TOPsport–RKL“ A divizioną.

„Jurbarkui“ tai jau antrasis trofėjus šį sezoną. Prieš mėnesį P. Valaičio treniruojamas klubas triumfavo ir „TOPsport“ taurėje.

2020–2021 m. sezone „Jurbarkas“ iš viso iškovojo 25 pergales ir patyrė vos 1 pralaimėjimą.

Bronzos medalius iškovojo „Žalgiris-3“. Vytauto Pliaugos auklėtiniai mažajame finale 77:75 (22:15, 16:22, 18:14, 21:24) palaužė Radviliškio ŠSPC krepšininkus.

Žalgiriečius į priekį likus 3 sekundėms dėjimu išvedė Liutautas Lelevičius. Radviliškis dar turėjo progą išsigelbėti, tačiau jų metimas tikslo nepasiekė.

3 iš 4 finalo ketverto rungtynių baigėsi 2 arba 3 taškų persvara.

„TOPsport–RKL“ B divizione šį sezoną varžėsi 19 komandų.