„Jurbarkas-Karys“ be sunkumų nugalėjo „Biržus“

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „Žalgiris-3“ - „Jurbarkas-Karys“

Nostra.lt-RKL A diviziono galiūnas Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ (6-1) namuose rezultatu 88:68 (29:17, 19:20, 14:16, 26:15) įveikė BC „Biržai“ komandą (0-5).

Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis jurbarkiškiai šovė į priekį – spurtu 12:0 įgijo 15 taškų pranašumą (23:8). Įsivažiavę biržiškiai neleido varžovams sprukti toliau – antrajame ir trečiajame kėliniuose svečių atsilikimas svyravo nuo 7 taškų (31:24) iki 16 taškų (40:24, 53:37). Vis dėlto paskutinėmis minutėmis „Jurbarkui-Kariui“ pavyko padidinti persvarą ir laimėti rungtynes 20 taškų skirtumu.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas buvo „Jurbarką-Karį“ atstovaujantis Ignas Juškevičius, per 22 minutes pelnęs 20 taškų (8/11 dvit., 4/5 baud.), atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 29 naudingumo balus. Minimaliai atsiliko ir 28 naudingumo balus surinko jo komandos draugas Rokas Ūzas, per 28 minutes įmetęs 19 taškų (5/5 dvit., 3/7 trit.), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Nors „Biržų“ vardą gina praėjusio Nostra.lt-RKL sezono naudingiausias A diviziono žaidėjas Darius Griškėnas, biržiškiai žaidė itin neefektyviai – naudingiausi buvo po 12 naudingumo balų surinkę Kipras Urbanavičius (30 min, 15 t., 4/7 dvit., 1/3 trit., 4/8 baud.) ir Tautvydas Rimkus (26 min., 16 t., 5/5 dvit., 2/7 trit.).