Įspūdingos rungtynės su 2 pratęsimais atidarė atkrintamųjų etapą

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: LCC - „Biržai“

Kovo 22 dieną Nostra.lt-RKL A divizione sužaistos pirmosios atkrintamųjų etapo rungtynės. Aštuntfinalyje Plungėje susitiko vietinis „Olimpas“ ir LCC tarptautinio universiteto komanda. Pastaroji po dviejų pratęsimų rezultatu 80:77 (11:14, 12:23, 22:15, 24:17, 11:8) įveikė plungiškius. Kiekviename A diviziono aštuntfinalyje žaidžiama iki 3 pergalių – LCC ekipa šiuo metu pirmauja 1:0.

Rungtynės prasidėjo artima dvikova be aiškaus lyderio, o antrajame kėlinyje „Olimpo“ krepšininkai staiga padidino tempą ir pelnė beveik dvigubai daugiau taškų nei priešininkai – 12:23 (23:37). Po ilgosios pertraukos Plungės komandos persvara priartėjo prie 20 taškų ribos (23:42), bet klaipėdiečiai netrukus ją sumažino daugiau nei perpus (38:46).

LCC universiteto ekipa ketvirtajame kėlinyje tęsė puikų pasirodymą ir ketvirčio pabaigoje išlygino rezultatą (65:65). Likus 40 sekundžių abi komandos turėjo po 69 taškus ir daugiau metimų nepataikė, todėl keliavo į pratęsimą.

Pirmajame pratęsime „Olimpas“ įgijo 5 taškų persvarą (69:74), bet klaipėdiečiai greitai atsitiesė. Likus 14 sekundžių plungiškiai pirmavo 75:77. Netrukus Kasparo Jonausko pataikytas tritaškis nuvedė komandas į antrąjį pratęsimą. Jame buvo pelnyti vos 3 taškai – tas pats Kasparas Jonauskas įmetė baudos metimą bei dvitaškį ir pelnė LCC universiteto ekipai pergalę.

Plungės „Olimpo“ gretose rezultatyviausias buvo Domininkas Matutis, per 42 minutes pelnęs 17 taškų (5/8 dvit., 2/12 trit., 1/2 baud.), atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 5 varžovų pražangas ir surinkęs 11 naudingumo balų.

Kasparas Jonauskas žibėjo LCC tarptautinio universiteto komandoje. Kasparas per 41 minutę įmetė 24 taškus (4/8 dvit., 4/6 trit., 4/6 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.