„Druskininkai“ paskutinėje atakoje neišsigelbėjo nuo pralaimėjimo Alytuje

Nostra.lt-RKL B div. dvikova: SRC-„Dzūkija“ - „Vilkakalnis“

Alytaus SRC-„Dzūkija“ (6-7) namų aikštelėje rezultatu 73:68 (14:14, 17:18, 20:22, 22:14) nugalėjo Druskininkų „Druskininkus“ (6-7).

Rungtynės prasidėjo kova taškas į tašką – nemažą pirmojo kėlinio dalį rezultatas buvo lygus. Antrajame ketvirtyje alytiškiai kluptelėjo ir leido „Druskininkams“ atitrūkti per 9 taškus (21:30), bet iki ilgosios pertraukos spėjo atsitiesti ir visiškai prisivyti varžovus (31:32).

Antrojoje rungtynių dalyje komandos kurį laiką vėl kovojo artimai, tačiau trečiojo kėlinio viduryje druskininkiečiai spurtavo 1:8 ir vėl išsiveržė į priekį (46:52). Vis dėlto „Druskininkams“ nepavyko palaužti aikštelės šeimininkų dvasios, ir šie iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms persvėrė rezultatą savo naudai (63:62).

Rungtynių pabaigai vis artėjant, komandas skyrė vos 1 taškas (69:68). Minimalią persvarą SRC-„Dzūkijos“ krepšininkai padidino dviem taikliais baudų metimais. Tiksint paskutinėms sekundėms Mantas Kibildis mėgino tritaškiu su pražanga išplėšti pergalę, tačiau metimas skriejo pro šalį, o pražangos teisėjai neįžvelgė. Alytiškiai pergalę užtvirtino dar dviem realizuotais baudos metimais.

Nugalėtojų gretose įspūdingai pasirodė komandos kapitonas Eimantas Vojevockas. Jis per 22 minutes pelnė 17 taškų (7/9 dvit., 3/6 baud.), atkovojo net 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir uždirbo 27 naudingumo balus.

„Druskininkų“ komandos kapitonas Mantas Kibildis taip pat žaidė itin rezultatyviai – įmetė net 28 taškus (5/14 dvit., 4/8 trit., 6/11 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo net 9 varžovų pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.