„TOPsport–RKL“ gražiausių epizodų viršūnėje – bronzą atnešęs žalgiriečio dėjimas

Gražiausią sezono epizodą sukūrė jaunasis žalgirietis Liutauras Lelevičius
Gražiausią sezono epizodą sukūrė jaunasis žalgirietis Liutauras Lelevičius
Saulius Čirba

2020–2021 m. Regionų krepšinio lygos („TOPsport–RKL“) sezone iš viso buvo sužaistos 488 rungtynės. Jose netrūko gražių ir pergales atnešusių epizodų.

Gražiausių sezono akimirkų dešimtuką pradeda Kauno „Žalgiris-3“ aukštaūgis Motiejus Krivas ir jo pergalingas metimas vos per 0,3 sek.

Devintoje vietoje – „Kretingos“ atstovas Tadas Maželis, dėjimu sudrebinęs Kauno technologijos (KTU) krepšį.

Aštuntoje TOP 10 vietoje liko kitas žalgirietis Liutauras Lelevičius, kuris sugrūdo kamuolį į „Jurbarko“ krepšį B diviziono pusfinalyje.

Septintas šiame rinkinyje – Vilniaus „Rivilės“ bokštas Karolis Brusokas ir jo įspūdingas blokas „Kretingos“ sunkiajam kraštui Justui Grikštui.

Šeštoji vieta priklauso Prienų „CBet-KKKSC“ žaidėjams, sukūrusiai itin gražią kombinaciją. Puikų perdavimą pro nugarą atliko Mantas Gūžys, o kamuolį į Plungės „Olimpo“ krepšį sugrūdo Arnas Tilindė.

Topo viduryje įsitaisė „Kretingos“ įžaidėjas Domininkas Matutis ir jo du tritaškiai „iš parkingo“, perlaužę finalo rungtynių eigą.

Trejetuką pradeda jau minėtas T. Maželis, kuris perėmė kamuolį iš „Tauragės“ atstovų ir įspūdingu būdu pelnė taškus su varžovo pražanga.

Antroje vietoje – „Tauragės“ duetas Žygimantas Sirvydas ir Martynas Šeputis bei jų ataka „žemė–oras“.

Pirmoje vietoje „TOPsport–RKL“ sezono rinkinyje puikuojasi jaunasis žalgirietis Liutauras Lelevičius. 17-metis įžaidėjas B diviziono mažajame finale likus 3 sekundėms sugrūdo kamuolį į Radviliškio krepšį ir taip Kauno komandai pelnė pergalingus taškus ir bronzos medalius.