Biržiškius nurungęs „Omega-Tauras“ keliauja į pusfinalį

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „Omega-Tauras“ - „Biržai“

Kauno r. „Omega-Tauras“ išvykoje 94:90 (32:24, 18:20, 24:16, 20:30) nugalėjo BC „Biržus“ ir laimėjo seriją iki 3 pergalių rezultatu 3:1. Pusfinalyje Kauno rajono krepšininkai susikaus su Kazlų Rūdos „Ataka“.

Rungtynes kiek geriau pradėję biržiškiai trumpam buvo įgiję 6 taškų persvarą (11:17), bet netrukus „Omega-Tauras“ sužaidė puikų epizodą 19:2 ir išsiveržė į priekį (30:19). Visą antrąjį kėlinį „Biržai“ vijosi varžovus ir ketvirčio gale rezultatą išlygino (44:44).

Iškart po to svečiai pelnė 9 taškus iš eilės ir visą trečiąjį kėlinį praleido pirmaudami, o ketvirčio pabaigoje skirtumą padidino iki 14 taškų (74:60). Paskutiniajame kėlinyje „Biržai“ mėgino atsitiesti ir ėmė mažinti atsilikimą, tačiau pritrūko laiko – „Omega-Tauras“ išlaikė 4 taškų pranašumą ir šventė pergalę.

Kauno rajono ekipos gretose žibėjo Ovidijus Varanauskas. Ovidijus per 34 minutes pelnė 23 taškus (8/8 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

„Biržų“ komandoje geriausiai pasirodė Dovydas Rimkus, per 30 minučių įmetęs 29 taškus (4/7 dvit., 5/8 trit., 6/6 baud.), atkovojęs 2 kamuolius, išprovokavęs 5 varžovų pražangas ir uždirbęs 26 naudingumo balus.

2023-04-20
Dovydas Rimkus 29 Taškai 23 Ovidijus Varanauskas
Vytautas Saulis 7 Kamuoliai 9 Edvinas Jezukevičius
Kipras Urbanavičius 6 Perdavimai 9 Ovidijus Varanauskas

Primename, kad Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketvertas vyks balandžio 28-29 dienomis Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse.