„Biržai“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Olimpą“

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „Labas GAS-KKSC“ - „Biržai“

BC „Biržai“ (10-7) namuose rezultatu 89:76 (20:25, 24:15, 19:15, 26:21) palaužė Plungės „Olimpo“ krepšininkus (8-9). Tai buvo itin svarbi biržiečių pergalė, juos atitolinusi nuo turnyrinės lentelės kaimynės – „Raseinių“ ekipos. „Biržai“ šiuo metu A divizione užima 5 vietą.

Rungtynes geriau pradėjo „Olimpas“, greitai pelnęs 11 taškų (2:11). Į tai biržiečiai atsakė tris minutes trukusiu epizodu 10:2. Minimali plungiškių persvara galiausiai ištirpo antrajame ketvirtyje (30:30). Biržiečiams perėmus rungtynių kontrolę, svečiai suklupo – net tris minutes nepelnė nė vieno taško, todėl šeimininkai devyniais taškais įsiveržė į priekį.

Trečiajame kėlinyje Plungės komanda vėl pakliuvo į taiklių metimų sausrą, o Biržams atstovaujantys Tautvydas Rimkus ir Kipras Urbanavičius tą puikiai išnaudojo smeigdami po tritaškį ir skirtumą tarp komandų padidindami iki 13 taškų (58:45). Paskutiniajame ketvirtyje plungiškiai Domininkas Matutis ir Rokas Paulauskas tritaškiais sumažino atsilikimą iki 10 taškų, tačiau „Biržai“ neatleido vadelių ir išlaikė pergalę garantavusį pranašumą.

„Biržų“ komandoje rungtynes geriausiai sužaidė Tadas Buinauskas, per 25 minutes pelnęs 13 taškų (6/7 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, išprovokavęs 3 varžovų pražangas ir surinkęs 17 naudingumo balų, bei Vytautas Saulis, per 34 minutes pelnęs 11 taškų (3/8 dvit., 0/1 trit., 5/7 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbęs taip pat 17 naudingumo balų.

Plungės „Olimpo“ gretose labiausiai pasižymėjo Karolis Opulskis. Žaidėjas per 30 minučių pelnė 15 taškų (7/11 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei surinko 18 naudingumo balų.