Beveik 100 taškų pelnęs „VKKM-Neptūnas“ sutriuškino „Brostą-KKSC“

Nostra.lt-RKL B div. 2021/2022 sez.: „VKKM-Neptūnas“ - KKSC-„Elmis“
Kamilė Linkevičiūtė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupėje tęsiasi atkakli kova dėl pozicijų turnyrinėje lentelėje. Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“ (5-1) išvykoje 94:61 (23:10, 22:21, 17:17, 32:13) nesunkiai įveikė Raseinių „Brosta-KKSC“ krepšininkus (2-5).

Rungtynės jauniesiems raseiniškiams prasidėjo sudėtingai – iki pirmojo kėlinio vidurio komanda nepelnė nė vieno taško. Tuo pasinaudojęs „VKKM-Neptūnas“ įgijo 17 taškų persvarą (17:0). Įsivažiavusi „Brosta-KKSC“ neleido varžovams dar labiau atitrūkti, tačiau skirtumo ženkliai sumažinti nesugebėjo.

Paskutinįjį kėlinį pradėję su 14 taškų pranašumu (62:48), klaipėdiečiai nemažino tempo. Priešingai – „VKKM-Neptūnas“ iki rungtynių pabaigos spėjo skirtumą padidinti daugiau nei 2 kartus ir priartėjo prie 100 taškų ribos.

Artūras Butajevas svariausiai prisidėjo prie klaipėdiečių pergalės. Žaidėjas per 35 minutes pelnė 20 taškų (7/9 dvit., 2/6 trit.), atkovojo net 15 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus.

„Brosta-KKSC“ ekipoje pasižymejo Dominykas Saudargas, per 27 minutes pelnęs 10 taškų (1/2 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 12 naudingumo balų.