B diviziono sezoną įprasminančiame vaizdo klipe – finalo ketverto emocijos

Saulius Čirba

Praėjusią savaitę finišavo Regionų krepšinio lygos („TOPsport–RKL“) B diviziono sezonas. Jame triumfavo „Jubarkas“, sidabras atiteko Kazlų Rūdos „Atakai“, bronza – Kauno „Žalgiriui-3“, o ketvirtoje vietoje liko Radviliškio ŠSPC.

„Emocijos – superinės. Žinant koks darbas buvo nuveiktas ir kokį mes turėjome sezoną, labai džiaugiuosi dėl vaikinų – fantastika. Su labai gera emocija pradėjome trečiąjį kėlinį, kurios nepavyko išlaikyti. Kritome į duobelę, bet vėl grįžome, gerai realizavome tam tikrus derinius. Matosi, kad tų spragų tikrai yra, bet žiūrint į vaikinus sezono pradžioje ir matant juos dabar, jie mentališkai ir sistemos prasme ūgtelėjo kaip reikiant. Bet labai svarbu atitinkamai praleisti vasarą ir tapti dar geresniais“, – po dramatiškos pergalės bronziniame finale kalbėjo „Žalgirio-2“ treneris Vytautas Pliauga.

Beje, praėjus vos kelioms dienoms po laimėtų bronzos medalių, Kauno „Žalgiris“ oficialiai pranešė, kad V. Pliauga ateinantį sezoną darbuosis „Žalgiris-2“ komandoje, kuri žais Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

„Sezonas tikrai neblogas. Patirties įgavau tiek NKL, tiek RKL, tiek Eurolygos jaunimo turnyre. Ypač RKL, nes čia gavau daug laiko žaisti. Kai turi tokius komandos draugus, vienas malonumas žaisti. Vasara – geriausias laikas pagerinti fizinį pasiruošimą ir viską reikia po truputį derinti“, – sakė pergalingą dėjimą atlikęs žalgirietis Liutautas Lelevičius.

Sidabro medalius ir bilietą į A divizioną pelniusios Kazlų Rūdos treneris Tomas Bietkis po finalo sakė: „Buvo kieta fizinė kova. Pritrūko keleto taiklių metimų, kad galėtume likti rungtynėse. Viskas gerai. Labai džiaugiuosi vyrais, kurie kovojo iki galo. Gerbėme save ir gerbėme varžovą“.

„Jurbarkas“ tiesiog buvo geresnė komanda. Nesinori analizuoti ir ieškoti tų klaidų. Džiaugiamės ta antrąja vieta ir patekimu į A divizioną. Taip pat sveikiname „Jurbarką. Ačiū už palaikymą sirgaliams viso sezono metu. Lauksime jūsų kitais metais salėje“, – kalbėjo vienas „Atakos“ lyderių Mantas Sadauskas.

Tuo metu čempionų vardus iškovojusio „Jurbarko“ treneris Povilas Valaitis sakė: „Nuotaikos geros, vyrai laimingi. Reikia laiko, kad suvokti, kas čia vyko. Sezonas buvo išskirtinis ir įdėtas darbas atsipirko su kaupu. Pergalė ir trofėjus yra skirtas visam Jurbarko kraštui. Visada reikia pasilikti rezervo. Mums, kaip klubui ir komandai, dar tikrai yra kur tobulėti. Už sezoną rašyčiau stiprų devynetą, nes tai – ne vienų metų projektas ir norime, kad viskas eitų į priekį. Truputį pasidžiaugsime, pailsėsime ir kalbėsimės su vyrais, kiek jie turi noro, galimybių. Keisis formatas – A divizione laukia daugiau rungtynių ir daugiau treniruočių. Mūsų vizija ir buvo išeiti į elitinį divizioną, ką ir padarėme. Vienintelis klausimas – kokio stiprumo mes į jį ateisime.“

Naudingiausiu finalo žaidėju tapęs Deividas Rinkūnas kalbėjo: „Žaidėme greitai, apsigynėme, turėjau progų ir jas išnaudojau. Du titulai, vienas pralaimėjimas viso sezono metu – tiesiog nuostabu.“

Prienų arenoje vykusį finalo ketvertą internetu galėjo stebėti visi krepšinio mėgėjai, o dabar siūlome susipažinti su vaizdo klipu, kuriame užfiksuotos pagrindinių rungtynių herojų emocijos.