B diviziono apžvalga: „Panevėžio“ triumfas namuose ir „Trakams“ neprilygę „Druskininkai“

Nostra.lt-RKL B div.: „Panevėžys“ - „Savingė“

Gruodžio 3 dieną Nostra.lt-RKL B divizione surengtos ketverios rungtynės. Nepastoviai žaidęs „Panevėžys“ pranoko „Savingę“, o „Trakai“ be rimtesnių sunkumų įveikė „Druskininkus“.

Permainingose rungtynėse „Panevėžys“ atsilaikė prieš „Savingę“

Panevėžio „Panevėžys“ (4-5) namų arenoje rezultatu 98:88 (24:27, 20:17, 23:24, 31:20) palaužė Kaišiadorių „Savingę“ (2-8).

Pirmajame kėlinyje panevėžiečiai krito į 13 taškų prarają (10:23), bet sugebėjo atsitiesti ir antrojo ketvirčio viduryje aplenkti kaišiadoriškius (33:32). Į ilgąją pertrauką komandos išėjo su vienodu taškų skaičiumi (44:44), o po jos rungtynių kontrolę perėmė „Panevėžys“ ir įgijo 9 taškų persvarą (64:55).

Iškart po to sekė „Savingės“ spurtas 3:19, paskutiniojo kėlinio pradžioje suteikęs svečiams 7 taškų persvarą. Tačiau itin rezultatyviai žaidusi Panevėžio ekipa netrukus pralenkė varžovus ir rungtynėms besibaigiant pirmavo 10 taškų.

„Panevėžio“ pergalę namų aikštelėje apkartino nelaimė – Matas Rupeika žaidimo metu patyrė kelio traumą.

Komandos vyr. treneris Žydrūnas Valuckis tikino, kad laimėti nebuvo paprasta.

„Pergalė buvo labai sunki, nesėkminga. Tikimės, jog Matas greitai pasveiks. Džiugu, kad rungtynes arenoje stebėjo žiūrovai – pandemijos metu be jų jautėmės kaip treniruotėje. Žaidėjams visada atsiranda daugiau motyvacijos, kai matosi gerbėjų, artimųjų palaikymas“, – pasakojo panevėžiečių treneris.

Iš Ž. Valuckio auklėtinių geriausiai pasirodė Vilhelmas Tallat-Kelpša, kuris per 32 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Kaišiadorių miesto komandoje net 41 naudingumo balą surinko Rokas Grėbliūnas. Krepšininkas žaidė visą rungtynių laiką ir pelnė 33 taškus (8/13 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

2022-12-03
2 Taškai 33 Rokas Grėbliūnas
0 Kamuoliai 9 Rokas Grėbliūnas
0 Perdavimai 6 Rokas Grėbliūnas

„Druskininkai“ namuose neprilygo „Trakams“

Druskininkų „Druskininkai (5-3) namų aikštelėje 77:92 (13:22, 19:30, 21:26, 24:14) pralaimėjo BC „Trakai“ krepšininkams (8-1).

Pirmąją rungtynių pusę rezultatyviau žaidę trakiškiai pirmajame ketvirtyje turėjo 11 taškų persvarą (10:21), o antrajame kėlinyje pranašumą padvigubino (18:40). Po ilgosios pertraukos dar šiek tiek padidinę skirtumą trakiškiai sumažino tempą, ir „Druskininkai“ juos šiek tiek prisivijo, tačiau „Trakai“ išlaikė svarų pranašumą ir pelnė pergalę.

„Trakų“ gretose geriausiai pasirodė Vaidas Bendikas, per 33 minutes pelnęs 20 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit., 3/7 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 26 naudingumo balus.

„Druskininkų“ ekipoje rezultatyviausias buvo Darius Kibildis. Žaidėjas per 37 minutes pelnė 22 taškus (4/7 dvit., 3/9 trit., 5/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 11 naudingumo balų.

2022-12-03
Darius Kibildis 22 Taškai 20 Vaidas Bendikas
Aistis Lukoševičius 9 Kamuoliai 9 Lukas Bankieta
Darius Kibildis 3 Perdavimai 6 Andrius Gaidys

Ukmergės SC (2-8) – Marijampolės SC (0-8) 98:57 (21:15, 38:18, 23:10, 16:14);

Kauno r. „Tornado KM-Tauras“ (6-3) – Gargždų „Gargždai-SC“ (2-7) 83:46 (20:10, 21:18, 17:10, 25:8).