B diviziono apžvalga: neįveikiama „Saulė-ŠSG“ ir alytiškių nesėkmė namuose

Nostra.lt-RKL B div.: „Saulė-ŠSG“ - „Brosta-KKSC“. Krepšinio akademija „Saulė“ nuotrauka

Lapkričio 27 dieną Nostra.lt-RKL B divizione surengtos trejos varžybos. „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ įspūdingu spurtu palaužė SM-„Kretingą“, SRC-„Dzūkija“ namų aikštelėje patyrė pralaimėjimą, o 8 pergales iš 8 galimų iškovojusi „Saulė-ŠSG“ lengvai nurungė „Brosta-KKSC“ krepšininkus.

Po pakruojiškių spurto antrajame kėlinyje SM-„Kretinga“ nebeatsitiesė

Pakruojo „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ (6-2) išvykoje rezultatu 101:84 (16:16, 29:17, 29:30, 27:31) nesunkiai įveikė Kretingos SM-„Kretingą“ (0-5).

Po pirmajame kėlinyje vykusios lygiavertės kovos pakruojiškiai Danas Rauka ir Kristupas Morkūnas užmėtė SM-„Kretingą“ dvitaškiais ir spurtu 14:0 išvedė „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ ekipą toli į priekį (30:16). Kretingiškiams pavyko skirtumą šiek tiek sumažinti, tačiau antrojoje rungtynių pusėje Pakruojo krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir atsiplėšė dar smarkiau (72:48). Paskutiniajame kėlinyje SM-„Kretingos“ atsilikimas vėl ėmė mažėti, bet pakruojiškiai susiėmė ir nepaliko varžovams jokių šansų.

SM-„Kretingai“ net 55 taškus pelnė du žaidėjai: Rokas Tiškus, įmetęs 30 taškų (0/1 dvit., 9/16 trit., 3/4 baud.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 35 naudingumo balus, bei Arnas Sabaliauskas, įmetęs 25 taškus (7/12 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.), atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 34 naudingumo balus.

„Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ ekipoje geriausiai rungtynes sužaidė Matas Mikėnas, per 31 minutę pelnęs 25 taškus (7/11 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 9 kamuolius bei surinkęs 26 naudingumo balus.

2022-11-27
Rokas Tiškus 30 Taškai 25 Matas Mikėnas
Arnas Sabaliauskas 11 Kamuoliai 9 Tomas Miškinis
Arnas Sabaliauskas 8 Perdavimai 12 Audrius Stašaitis

Namų sienos nepadėjo „Dzūkijai“ kovoje su „Trakais“

Alytaus SRC-„Dzūkija“ (2-4) namų aikštelėje 66:77 (19:14, 11:16, 16:23, 20:24) nusileido BC „Trakų“ krepšininkams (7-1).

Pirmojo ketvirčio pabaigoje alytiškiai pirmavo 8 taškais (19:11), bet įsivažiavę „Trakai“ skirtumą pamažu naikino ir rezultatą išlygino (25:25). Antrojoje rungtynių pusėje SRC-„Dzūkija“ vėl įgijo pranašumą, tačiau trakiškiai rezultatyviu epizodu 2:16 perėmė rungtynių kontrolę (46:53). Po šio varžovų spurto Alytaus ekipa neatsigavo ir leido „Trakams“ persvarą padidinti daugiau nei dvigubai.

„Trakų“ komandoje įspūdingai pasirodė Andrius Gaidys. Žaidėjas per 28 minutes pelnė 24 taškus (7/11 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Šeimininkų ekipoje 23 naudingumo balus surinko Eimantas Vojevockas. Jis per 26 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit., 6/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

2022-11-27
Eimantas Vojevockas 19 Taškai 24 Andrius Gaidys
Saimonas Jeremičius 12 Kamuoliai 7 Tomas Zaleckas
Mantas Čiginskas 4 Perdavimai 3 Simonas Lekys

„Saulė-ŠSG“ be gailesčio sutriuškino „Brostą-KKSC“

Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ (8-0) namuose 113:70 (27:15, 30:16, 23:13, 33:26) patiesė Raseinių „Brosta-KKSC“ komandą (2-6).

A divizione žaidžiančio „Raseinių“ klubo jaunimo komanda pradžioje aršiai kovojo, tačiau be pralaimėjimų žengianti „Saulė-ŠSG“ buvo nesustabdoma. Jau pirmajame kėlinyje komandas skyrė 12 taškų (27:15), o antrajame šiauliečių persvara priartėjo prie 30 taškų ribos (57:28). Paskutinėmis minutėmis komandas skyrė net 44 taškai (11:67).

Šiauliečių gretose geriausiai pasirodė Jokūbas Stropus, kuris per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo įspūdingus 14 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

Raseinių „Brosta-KKSC“ ekipoje daugiausiai taškų pelnė Domantas Jonikas, per 36 minutes uždirbęs 14 taškų (1/4 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojęs 2 kamuolius ir surinkęs 13 naudingumo balų.