B diviziono apžvalga: banguotos rungtynės LSU namų aikštelėje ir paskutiniajame kėlinyje nusilpę ukmergiškiai

Nostra.lt-RKL B div.: LKSK - LSU

Lapkričio 26 dieną Nostra.lt-RKL B divizione įvyko ketverios rungtynės. Permaininga gargždiškių ir LSU komandos akistata baigėsi šeimininkų pergale, „Rida“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą namuose, o „Vilkakalnis“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Ukmergės SC krepšininkus.

„Gargždų-SC“ ir LSU komandos dvikovoje netrūko permainų

Lietuvos sporto universiteto krepšininkai (4-3) namuose 74:73 (16:18, 23:10, 9:29, 26:15) išplėšė pergalę prieš Gargždų „Gargždai-SC“ ekipą (2-6).

Pirmajame kėlinyje aiškaus favorito pergalei nebuvo, o antrajame į priekį šovė LSU ekipa – dviem itin rezultatyviais epizodais susikrovė 15 taškų persvarą (39:24). Po ilgosios pertraukos šeimininkams sekėsi daug prasčiau – trečiajame ketvirtyje jie pelnė vos 9 taškus. Tai leido gargždiškiams pasivyti varžovus ir dar juos aplenkti 11 taškų (49:60).

„Gargždai-SC“ turėjo puikias sąlygas nugalėti, tačiau LSU krepšininkai nenuleido rankų ir atkakliai mažino atsilikimą. Galiausiai likus mažiau nei 2 minutėms Liutauro Repšio dvitaškis išvedė LSU komandą į priekį (68:67). Finalinėje kovoje gargždiškiams pritrūko taiklumo – paskutinę minutę jie prametė net 3 tritaškius, o varžovai sėkmingai realizavo dvitaškius bei baudų metimus ir triumfavo.

Ramūno Butauto treniruojamoje Lietuvos sporto universiteto komandoje rungtynes geriausiai sužaidė Marius Gasparaitis, per 35 minutes pelnęs 28 taškus (6/10 dvit., 2/6 trit., 10/10 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 32 naudingumo balus.

„Gargždai-SC“ gretose Ugnius Kondrotas per 36 minutes pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 4/11 trit., 0/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

2022-11-26
Marius Gasparaitis 28 Taškai 22 Ugnius Kondrotas
Liutauras Repšys 16 Kamuoliai 9 Ignotas Novokreščianovas
Oleg Kostenko 3 Perdavimai 6 Arnas Gomas

Paskutiniajame kėlinyje išsikvėpę ukmergiškiai turėjo pripažinti „Vilkakalnio“ pranašumą

Ignalinos „Vilkakalnis“ (6-1) namų aikštelėje rezultatu 73:58 (11:9, 20:23, 19:11, 23:15) įveikė svečius iš Ukmergės sporto centro (1-7).

Pirmojoje rungtynių pusėje „Vilkakalniui“ pavyko dukart įgyti svarų pranašumą (9-3, 26:18), tačiau ukmergiškiams abu kartus pavyko varžovus pavyti. Po ilgosios pertraukos ignaliniškiai pirmavo nežymiai, bet rungtynėms artėjant prie pabaigos Ukmergės SC komanda išsikvėpė ir leido varžovams atsiplėšti – „Vilkakalnis“ laimėjo 15 taškų skirtumu.

„Vilkakalnio“ ekipoje 29 naudingumo balus surinko Ernestas Leipus. Žaidėjas per 35 minutes pelnė 20 taškų (3/6 dvit., 3/12 trit., 5/5 baud.), atkovojo net 12 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Daugiausiai taškų Ukmergės komandoje pelnė Nojus Verbickas, per 35 minutes įmetęs 15 taškų (2/10 dvit., 1/3 trit., 8/11 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 10 naudingumo balų.

2022-11-26
Ernestas Leipus 20 Taškai 15 Nojus Verbickas
Ernestas Leipus 12 Kamuoliai 11 Tomas Petronis
Tomas Mackonis 6 Perdavimai 3 Dominykas Želnys

„Ežerūnas“ iškovojo triuškinamą pergalę prieš „Ridą“

Molėtų „Ežerūnas“ (3-5) išvykoje 96:71 (11:15, 31:27, 34:13, 20:16) sutriuškino Švenčionėlių „Ridą“ (2-7).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Rida“ – pirmajame kėlinyje įgijo 8 taškų persvarą (7:15), o antrajame – 10 taškų (35:25). „Ežerūnas“ susiėmė ir iki kėlinio pabaigos rezultatą išlygino (42:42). Po ilgosios pertraukos molėtiškiai situaciją perėmė į savo rankas ir spurtu 11:0 atsiplėšė nuo varžovų. Švenčionėlių ekipai šansų neliko – „Ežerūnas“ vis didino persvarą, kuri galiausiai siekė beveik 30 taškų.

Einaras Beržonskis geriausiai pasirodė Molėtų „Ežerūno“ komandoje. Žaidėjas per 19 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 6/7 baud.), atkovojo net 15 kamuoliu ir surinko 30 naudingumo balų.

„Ridos“ ekipoje rungtynes naudingiausiai sužaidė Marius Kazlauskas, per 28 minutes pelnęs 17 taškų (7/13 dvit., 1/3 trit.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 16 naudingumo balų.