Artėjant naujam sezonui RKL visuotinėje konferencijoje pristatė nemažai naujovių

Prieš startuojant naujam RKL (Regionų krepšinio lygos) 2023/2024 metų sezonui, lyga surengė Kauno kolegijoje posėdį, kuriame lygos prezidentas Vidas Butkus ir direktorius Remigijus Kuodis pristatė komandų vadovams apie būsimus lygos pokyčius.

RKL vadovybė minėjo, jog visi šie žingsniai padės lygai judėti į priekį, o vienas iš to veiksnių ir naujų rėmėjų pritraukimas. Nuo šio sezono RKL rems verslo paskolų teikimo įmonė „Finbro“, finansinių apskaitų bei mokesčių organizacija „Aurita“, poilsio ir atsipalaidavimo įmonė „Versmė“, taip pat visas naujienas, pokalbius bei podcastus reklamuos radijo stotis „Kelyje“ bei žinių portalas „Made in Vilnius“. Visas rungtynių transliacijas ir toliau transliuos „Videosportas“, todėl žiūrovams bus tik dar daugiau galimybių palaikyti ir stebėti savo mylimų komandų žaidimą.

Taip pat svarbu paminėti ir komandas, kurios prisijungs nuo šio sezono. Lygos duris pravėrė B divizione debiutuosiančios: BC „Pašvitinys“, VŠĮ Utenos „Juventus“, KK „Trakai“, VŠĮ „Alytaus SRC“, „ Jonavos sporto centro“ bei VDU antroji komanda. Po kiekvieno sezono į B divizioną kris dvi silpniausios A diviziono komandos, o į A divizioną pravers duris dvi stipriausios B diviziono komandos.

Taip pat įvyks į atsinaujinimų, daugiau RKL sporto turinio galima bus rasti naujoje RKL naujienų platformoje, tai pat nusipirkti ir įsigyti prekių naujoje elektroninėje RKL parduotuvėje.

A divizione ir toliau dalyvaus 16 komandų, o sezonas startuos jau spalio 12 dieną.