A diviziono apžvalga: paskutinių sekundžių trileris Tauragėje ir nepavykęs „Lūšies“ atsitiesimas

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „Jurbarkas-Karys“ - KTU

Lapkričio 25 dieną Nostra.lt-RKL A divizione įvyko septynerios rungtynės. Paskutinėmis sekundėmis „Tauragė“ įrodė pranašumą prieš „Biržus“, o „Lūšis“ Kuršėnuose panaikino didžiulį skirtumą, tačiau pergalės neišplėšė.

Paskutinėmis sekundėmis „Biržai“ neišsigelbėjo ir nusileido „Tauragei“

Tauragės „Tauragė“ (7-1) namuose rezultatu 83:82 (24:10, 17:26, 28:28, 14:18) nurungė BC „Biržai“ ekipą (1-5).

„Tauragė“ pirmajame kėlinyje dominavo aikštelėje – iškovojo net 17 taškų pranašumą (24:7). „Biržai“ varžovams neleido toliau atsiplėšti ir sumažino atsilikimą, tačiau tauragiškiai dar ilgą laiką nežymiai pirmavo.

Paskutiniojo kėlinio viduryje biržiškiams pagaliau pavyko prisivyti varžovus ir išlyginti rezultatą (73:73). Pačioje pabaigoje vyko kova taškas į tašką, likus vos 5 sekundėms komandas skyrė vienas taškas – pirmavo „Tauragė“ (83:82). Paskutinėmis akimirkomis tauragiškiai prarado kamuolį ir Kristupas Kenešis metė lemtingą dvitaškį, tačiau nepataikė ir nepadovanojo pergalės „Biržams“.

Prie „Tauragės“ pergalės svariausiai prisidėjo Martynas Šeputis, per 35 minutes pelnęs 21 tašką (3/3 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud.), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 27 naudingumo balus.

„Biržų“ naudingiausias žaidėjas buvo Vytautas Saulis – jis per 33 minutes įmetė 16 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

2022-11-25
Martynas Šeputis 21 Taškai 17 Kristupas Kenešis
Martynas Šeputis 7 Kamuoliai 8 Kristupas Kenešis
Redas Jakubauskas 4 Perdavimai 4 Vytautas Saulis

Varžovus prisivijusi „Lūšis“ nepersvėrė rezultato ir pralaimėjo „Grafų Furniture“ krepšininkams

Šilalės „Lūšis“ (2-6) išvykoje 93:99 (22:35, 19:27, 22:20, 30:17) pralaimėjo Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ komandai (3-4).

Kuršėniškiai pačioje pradžioje šoko į priekį ir atsiplėšė 17 taškų skirtumu (11:28). Antrajame kėlinyje „Grafų Furniture“ tempo nemažino ir toliau didino persvarą, o trečiojo ketvirčio viduryje skirtumas pasiekė net 31 tašką (44:75).

Tačiau tai dar toli gražu nebuvo pabaiga – „Lūšis“ atgavo jėgas ir iki ketvirtojo kėlinio vidurio atkovojo 24 taškus ir pavijo varžovus (89:82). Deja, aplenkti kuršėniškių nepavyko – šie laimėjo 6 taškų skirtumu.

Titas Pažarauskas įrašė daugiausiai taškų į „Grafų Furniture“ ekipos sąskaitą – pelnė 26 taškus (26 min, 10/14 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Lūšies“ komandoje geriausiai pasirodė Laimonas Remeikis, per 34 minutes pelnęs 22 taškus (9/11 dvit., 0/2 trit., 4/8 baud.), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 30 naudingumo balų.

2022-11-25
Titas Pažarauskas 26 Taškai 22 Laimonas Remeikis
Kajus Leliukas 8 Kamuoliai 9 Laimonas Remeikis
Paulius Tamoliūnas 8 Perdavimai 6 Liudas Valantinas

„Jurbarkas-Karys“ namų aikštelėje palaužė KTU komandą

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ (7-1) namuose 98:91 (30:26, 32:17, 13:25, 23:23) įveikė Kauno technologijos universiteto krepšininkus (2-5).

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė panašiu pajėgumu ir aiškaus lyderio nebuvo, bet antrajame ketvirtyje jurbarkiečiai staigiu spurtu 15:0 paliko Kauno ekipą toli už nugaros (45:26). Šeimininkams pavyko persvarą dar padidinti, o po to sekė KTU krepšininkams itin sėkmingas trečiasis kėlinys. Paskutiniajame ketvirtyje kauniečiai atsilikimą sumenkino iki 2 taškų (78:76), bet tempą padidinęs „Jurbarkas-Karys“ vėl iškovojo svarų pranašumą ir užsitikrino pergalę.

Jurbarkiečių gretose naudingiausias buvo Ignas Juškevičius, per 23 minutes pelnęs 18 taškų (7/10 dvit., 4/5 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 26 naudingumo balus.

KTU ekipai po 16 taškų uždirbo Justas Gedminas (22 min, 8/12 dvit., 0/1 trit.) ir komandos kapitonas Žygimantas Kerza (27 min, 3/5 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud.).

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „Jurbarkas-Karys“ - KTUNostra.lt-RKL A div. dvikova: „Jurbarkas-Karys“ - KTU

2022-11-25
Ignas Juškevičius 18 Taškai 16 Justas Gedminas
Mintautas Bulanovas 6 Kamuoliai 6 Matas Kabašinskas
Karolis Bakanauskas 4 Perdavimai 4 Ainaras Budginas

Kazlų Rūdos SC-„Ataka“ (5-2) – Plungės „Olimpas“ (3-4) 82:75 (18:13, 16:14, 26:21, 22:27);

LCC tarptautinis universitetas (4-4) – Prienų „Labas GAS-KKSC“ (1-7) 79:68 (22:13, 18:21, 21:13, 18:21);

Raseinių „Raseiniai“ (3-4) – Kėdainių SC (5-3) 81:89 (24:18, 26:19, 15:32, 16:20);

Kauno „Žalgiris-3“ (4-4) – VDU (2-7) 64:73 (14:8, 12:24, 24:19, 14:22).