A diviziono apžvalga: „Omega-Tauras“ nokautavo dar vieną priešininką, o „Raseiniai“ apmaudžiai paleido pergalę

Nostra.lt-RKL A div.: KTU - „Omega-Tauras“

Gruodžio 2 dieną Nostra.lt-RKL A divizione sužaistos trejos rungtynės. „Omega-Tauras“ toliau žengia be pralaimėjimų, „Biržai“ pavijo toli nurūkusius „Raseinius“ ir išplėšė pergalę, o „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Patriots“ krepšininkus.

„Omega-Tauras“ patiesė žalgiriečius ir pratęsė pergalių seriją iki devynių

Kauno r. „Omega-Tauras“ (9-0) išvykoje 72:56 (17:10, 19:18, 19:9, 18:18) nurungė Kauno „Žalgirį-3“ (4-6), taip iškovodamas devintą pergalę iš devynių galimų.

Po artimos kovos pirmajame kėlinyje „Omega-Tauras“ įgijo 11 taškų persvarą (24:13), tačiau jaunieji žalgiriečiai varžovams neleido atitrūkti ir iki ilgosios pertraukos skirtumą smarkiai sumažino (33:29). Trečiojo kėlinio pabaigoje Kauno rajono ekipa rungtynių kontrolę paėmė į savo rankas ir susikrovė 16 taškų pranašumą (54:38). Po šio epizodo „Žalgiris-3“ nebeatsigavo – rungtynės baigėsi tokiu pat skirtumu.

„Omega-Tauras“ ekipoje rezultatyviausiai pasirodė Steponas Markus, per 29 minutes pelnęs 14 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.) bei atkovojęs 5 kamuolius, ir Gytis Brazauskas, per 26 minutes pelnęs 14 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 3/5 baud.), atkovojęs 6 kamuolius bei atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

Kauno „Žalgiris-3“ gretose geriausiai sužaidė Vytautas Žygas, per 25 minutes pelnęs 10 taškų (3/4 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojęs 6 kamuolius ir surinkęs 18 naudingumo balų.

2022-12-02
Kristupas Kepežinskas 15 Taškai 14 Steponas Markus
Vytautas Žygas 6 Kamuoliai 6 Gytis Brazauskas
Dominykas Grenda 2 Perdavimai 7 Tomas Galeckas

Didžiulę persvarą išbarstę „Raseiniai“ paleido iš rankų lengvą pergalę prieš „Biržus“

BC „Biržai“ (3-6) išvykoje 84:80 (10:27, 23:17, 24:11, 27:25) išplėšė pergalę prieš Raseinių „Raseinius“ (4-5).

Biržiškiams rungtynės prasidėjo nesėkmingai – pirmajame kėlinyje jie pelnė tik 10 taškų, o iškart aukščiausią pavarą įjungę „Raseiniai“ ėmė sparčiai krautis persvarą ir ketvirčio pabaigoje pirmavo net 19 taškų (8:27). „Biržams“ grėsė triuškinantis pralaimėjimas, tačiau svečiai susiėmė ir ėmė pamažu vytis raseiniškius.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkus sėkmė apleido – trečiajame kėlinyje „Raseiniai“ pataikė vos 5 metimus, o itin rezultatyviai žaidę biržiškiai skirtumą greitai panaikino, ir kėlinio viduryje Darius Griškėnas taikliu dvitaškiu persvėrė rezultatą „Biržų“ naudai (49:48). Paskutiniajame kėlinyje spurtu 10:0 biržiškiai įgijo 9 taškų persvarą (78:69), kurios raseiniškiai nebespėjo panaikinti.

„Biržai-KKSC“ komandoje 23 naudingumo balus surinko praėjusio sezono naudingiausias žaidėjas Darius Griškėnas. Žaidėjas per 31 minutę pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 2/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Raseinių komandos gretose geriausias buvo Augustas Žilinskas, per 30 minučių pelnęs 14 taškų (4/9 dvit., 0/2 trit., 6/7 baud.), atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 22 naudingumo balus.

2022-12-02
Mantas Košelis 14 Taškai 17 Dovydas Rimkus
Augustas Žilinskas 11 Kamuoliai 9 Darius Griškėnas
Benas Ilevičius 6 Perdavimai 5 Darius Griškėnas

Nostra.lt-RKL A div.: „Raseiniai“ - „Biržai-KKSC“Nostra.lt-RKL A div.: „Raseiniai“ - „Biržai-KKSC“. KK „Raseiniai“ nuotrauka.

„Patriots“ namų aikštelėje neatsilaikė prieš „Olimpą“

Akmenės r. „Patriots“ (4-5) namuose rezultatu 67:95 (10:29, 17:31, 22:19, 18:16) pralaimėjo Plungės „Olimpui“ (4-5).

Plungiškiams kovoje su „Patriots“ sunkumų nekilo – jau pirmajame kėlinyje „Olimpo“ persvara priartėjo prie 20 taškų ribos (10:29), o antrajame viršijo 30 taškų (58:25). Antrojoje rungtynių pusėje svečiai sumažino tempą ir nustojo didinti skirtumą, tačiau „Patriots“ ekipai nepavyko varžovų prisivyti ir pakovoti dėl pergalės.

Nugalėtojų komandoje pasižymėjo Karolis Opulskis. Žaidėjas per 32 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Vienintelis žaidėjas „Patriots“ komandoje, surinkęs daugiau nei 10 naudingumo balų – Tadas Baracevičius, per 27 minutes pelnęs 20 taškų (5/6 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 18 naudingumo balų.