A diviziono apžvalga: lemtingas „Olimpo“ dvitaškis ir septintoji „Omega-Tauro“ pergalė iš eilės

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „Raseiniai“ - „Omega-Tauras“. KK „Raseiniai“ nuotrauka.

Lapkričio 19 dieną Nostra.lt-RKL A divizione įvyko 4-erios rungtynės. Dienos pažiba – Plungės „Olimpo“ paskutinę sekundę iškovota pergalė. O štai Kauno r. „Omega-Tauras“ toliau stebina puikiais rezultatais – iškovojo 7 pergalę iš 7 galimų.

Paskutinės sekundės metimas padovanojo „Olimpui“ pergalę Kėdainiuose

Plungės „Olimpas“ (3-3) išvykoje 77:75 (19:23, 20:17, 17:14, 21:21) palaužė aikštelės šeimininkus – Kėdainių sporto centro krepšininkus (4-3).

Po taškas į tašką sužaisto pirmojo kėlinio Kėdainių SC komanda ėmė didinti tempą ir įgijo 12 taškų pranašumą (24:36). Plungiškiai, surengę spurtą 11:0, varžovus prisivijo (35:36), tačiau trečiajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai vėl atsiplėšė – pirmavo 9 taškais (41:50).

„Olimpas“ po rezultatyvaus epizodo 15:2 vėl prisivijo priešininkus ir juos pralenkė (58:54). Beveik visą ketvirtąjį kėlinį nežymiai pirmavo plungiškiai, tačiau likus vos 3 sekundėms Vainius Steponavičius išprovokavo varžovų pražangą ir dviem taikliais baudos metimais išlygino rezultatą (75:75). Kėdainiškių viltis ruseno neilgai – paskutinę sekundę „Olimpo“ žaidėjas Rokas Paulauskas smeigė dvitaškį ir išplėšė pergalę.

Kėdainių sporto centro ekipoje rezultatyviausias buvo Laurynas Danielius, per 34 minutes pelnęs 15 taškų (5/12 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 18 naudingumo balų.

Laimėtojų komandoje 24 taškus (9/11 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud.) pelnė Nojus Radžius. Žaidėjas taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

2022-11-19
Laurynas Danielius 15 Taškai 24 Nojus Radžius
Ignas Bilinskas 9 Kamuoliai 11 Rokas Paulauskas
Vainius Steponavičius 8 Perdavimai 6 Žygimantas Jocys

„Raseinių“ taškų sausra pasinaudojęs „Omega-Tauras“ pratęsė neįtikėtiną pergalių seriją

Kauno r. „Omega-Tauras“ (7-0) išvykoje 84:80 (22:17, 20:19, 20:25, 22:19) nurungė Raseinių „Raseinius“ (3-3).

Pirmojoje rungtynių pusėje lyderiavo „Omega-Tauras“ – antrajame ketvirtyje komanda turėjo 12 taškų persvarą (32:20). Tačiau „Raseiniai“ trečiajame kėlinyje kauniečius pavijo, o ketvirtajame – išsiveržė į priekį. Paskutiniojo kėlinio viduryje raseiniškiai pirmavo 7 taškais (73:80), tačiau tada juos ištiko taškų sausra – iki rungtynių pabaigos jie nepelnė nė vieno taško. Tuo pasinaudojęs „Omega-Tauras“ likus 17 sekundžių išsiveržė į priekį (81:80). Tiksint paskutinėms sekundėms Tauras Karabinas nesėkmingai bandė tritaškiu išvesti „Raseinius“ į pergalę, o varžovai pelnė dar 3 taškus.

„Omega- Tauras“ gretose naudingiausias buvo Edvinas Jezukevičius, per 30 minučių pelnęs 25 taškus (11/11 dvit., 0/1 trit. 3/4 baud.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 29 naudingumo balus.

„Raseinių“ komandoje daugiausiai taškų sumetė Augustas Žilinskas. Žaidėjas per 22 minutes pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 2/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „Raseiniai“ - „Omega-Tauras“. KK „Raseiniai“ nuotrauka.Nostra.lt-RKL A div. dvikova: „Raseiniai“ - „Omega-Tauras“. KK „Raseiniai“ nuotrauka.

2022-11-19
Augustas Žilinskas 14 Taškai 25 Edvinas Jezukevičius
Augustas Žilinskas 6 Kamuoliai 7 Paulius Steikūnas
Benas Ilevičius 6 Perdavimai 8 Tomas Galeckas

Persvarą išbarstęs „Jurbarkas-Karys“ sugebėjo išlaikyti pergalę Prienuose

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ (7-1) išvykoje 87:81 (23:16, 19:16, 19:18, 26:31) įveikė Prienų „Labas GAS-KKSC“ (1-6).

Nuo pat rungtynių pradžios pirmavo „Jurbarkas-Karys“. Pirmojoje rungtynių pusėje skirtumas neviršijo 10 taškų, tačiau po ilgosios pertraukos siekė beveik 20 taškų (56:38). Ketvirtojo kėlinio viduryje „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai ėmė vytis varžovus, tačiau per vėlai – jurbarkiečiai laimėjo 6 taškų skirtumu.

Jurbarko komandoje geriausiai pasirodė Ignas Juškevičius, kuris per 32 minutes pelnė 20 taškų (8/12 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

„Labas GAS-KKSC“ gretose Kajus Okmanas per 35 minutes pelnė 19 taškų (1/2 dvit., 3/8 trit., 8/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

2022-11-19
Osvaldas Mačernis 21 Taškai 20 Ignas Juškevičius
Arnas Tilindė 9 Kamuoliai 15 Ignas Juškevičius
Kajus Okmanas 6 Perdavimai 3 Ignas Juškevičius

Šilalės „Lūšis“ (2-5) – Kazlų Rūdos SC-„Ataka“ (4-2) 82:92 (30:30, 16:26, 14:25, 22:11).