Naud. žaidėjai (RKL A divizionas)

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 28.6
2. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 24.1
3. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 23.4
4. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 22.5
5. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 21.9
6. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 21.8
7. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 21.6
8. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 21.3
9. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 18.9
10. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 18.2
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 20.5
2. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 19.4
3. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 18.9
4. Edgaras Stanionis Vilkaviškio „Perlas“ 17.1
5. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 16.8
6. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 16.5
7. Benas Aleliūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 16.4
8. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 16.0
9. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 16.0
10. Rokas Šimkevičius Kretingos „Kretinga“ 15.5
11. Andrej Tichonov Biržų „Biržai-KKSC“ 15.5
12. Paulius Steikūnas Kauno technologijos universitetas 15.5
13. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 15.5
14. Mantas Vavilovas Biržų „Biržai-KKSC“ 15.4
15. Ernestas Jaškus LCC tarptautinis universitetas 15.0
16. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 14.9
17. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 14.7
18. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 14.1
19. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 14.0
20. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 14.0
21. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 13.9
22. Martynas Valters Akmenės r. „Patriots-Cementas" 13.9
23. Julius Daugėla Kauno technologijos universitetas 13.9
24. Liudas Radavičius Kelmės „Kelmė“ 13.9
25. Vytautas Saulis Vilniaus „Rivile-Stekas“ 13.8
26. Edvinas Kurlinkus Lietuvos sporto universitetas 13.6
27. Karolis Šarukas Kauno „Atletas-LSU“ 13.5
28. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 13.5
29. Ginas Mulevičius LCC tarptautinis universitetas 13.1
30. Robert Subotkevič Kauno „Atletas-LSU“ 13.1
31. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 12.9
32. Karolis Timofejevas Ukmergės „Olimpas“ 12.9
33. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 12.8
34. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 12.7
35. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 12.7
36. Justinas Leganovič Tauragės „Tauragė“ 12.6
37. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 12.5
38. Vaidotas Jatulevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 12.5
39. Gvidas Galinauskas Kauno „Atletas-LSU“ 12.2
40. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 12.1
41. Domantas Senda Vilkaviškio „Perlas“ 12.1
42. Remigijus Sugintas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 11.9
43. Edvinas Lebeckas Tauragės „Tauragė“ 11.9
44. Tadas Rapolavičius Tauragės „Tauragė“ 11.9
45. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 11.8
46. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Tauragė“ 11.7
47. Edgaras Preibys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 11.6
48. Augustinas Mikštas Ukmergės „Olimpas“ 11.6
49. Deimantas Pavlovskis Vilniaus „Rivile-Stekas“ 11.4
50. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 11.4
51. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 11.3
52. Rapolas Raižys Ukmergės „Olimpas“ 11.2
53. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 11.2
54. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 11.2
55. Domantas Strikulys LCC tarptautinis universitetas 11.0
56. Jonas Levickas Raseinių „Raseiniai" 11.0
57. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 10.9
58. Nojus Verbickas Ukmergės „Olimpas“ 10.7
59. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 10.5
60. Julius Kigas Tauragės „Tauragė“ 10.3
61. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 10.3
62. Benas Ilevičius Raseinių „Raseiniai" 10.1
63. Ainaras Budginas Plungės „Olimpas“ 10.1
64. Laurynas Jacevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 10.1
65. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas-LSU“ 9.8
66. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 9.7
67. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 9.6
68. Mantas Mažeika Plungės „Olimpas“ 9.6
69. Nerijus Mika Akmenės r. „Patriots-Cementas" 9.5
70. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 9.3
71. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 9.3
72. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 9.3
73. Arminas Šaulys Vilkaviškio „Perlas“ 8.9
74. Rytis Sasnauskas Tauragės „Tauragė“ 8.8
75. Lukas Taparauskas Lietuvos sporto universitetas 8.8
76. Donatas Janavičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.8
77. Simonas Andraitis Raseinių „Raseiniai" 8.7
78. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 8.6
79. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 8.6
80. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 8.6
81. Paulius Parachomikas Kauno r. „Omega“ 8.6
82. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 8.5
83. Augustas Žilinskas Raseinių „Raseiniai" 8.5
84. Karolis Bakanauskas Ukmergės „Olimpas“ 8.4
85. Jaunius Davniukas Kauno „Atletas-LSU“ 8.4
86. Dominykas Gružinskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.4
87. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 8.3
88. Robertas Balčius Lietuvos sporto universitetas 8.3
89. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 8.3
90. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 8.3
91. Wamulundi Simwinga LCC tarptautinis universitetas 8.3
92. Ignas Staponas LCC tarptautinis universitetas 8.2
93. Gediminas Povilauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.2
94. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 8.1
95. Aurimas Birgelis Vilkaviškio „Perlas“ 8.1
96. Nedas Švirikas Kelmės „Kelmė“ 8.0
97. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 8.0
98. Steponas Markus Kauno r. „Omega“ 7.9
99. Deividas Visockis Kelmės „Kelmė“ 7.9
100. Einaras Beržonskis Ukmergės „Olimpas“ 7.8
101. Laurynas Miknevičius Raseinių „Raseiniai" 7.8
102. Paulius Joneliūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 7.8
103. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 7.6
104. Aras Jukna Kelmės „Kelmė“ 7.5
105. Laurynas Bimba Kauno technologijos universitetas 7.5
106. Mantas Košelis Raseinių „Raseiniai" 7.2
107. Ignas Dirda Lietuvos sporto universitetas 7.1
108. Rytis Petrulis Biržų „Biržai-KKSC“ 7.1
109. Rokas Čepanonis Vilkaviškio „Perlas“ 7.1
110. Martynas Rakauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 6.9
111. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 6.8
112. Arturs Pelšs Vilkaviškio „Perlas“ 6.8
113. Kšištof Songin Ukmergės „Olimpas“ 6.7
114. Karolis Mockus Plungės „Olimpas“ 6.6
115. Nojus Jankūnas Kelmės „Kelmė“ 6.5
116. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 6.4
117. Ernestas Ežerskis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 6.3
118. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 6.2
119. Gvidas Kačiušis Raseinių „Raseiniai" 6.2
120. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 6.2
121. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 6.1
122. Algirdas Kniukšta Plungės „Olimpas“ 5.9
123. Irmantas Lianzbergas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 5.7
124. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.7
125. Lukas Pivoriūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 5.5
126. Tautvydas Stankus Tauragės „Tauragė“ 5.5
127. Tadas Budrys Kretingos „Kretinga“ 5.5
128. Stefano Manavis LCC tarptautinis universitetas 5.4
129. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 5.3
130. Rokas Triaušys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 5.3
131. Laurynas Vičius Plungės „Olimpas“ 5.2
132. Rokas Nikitinas Kretingos „Kretinga“ 5.1
133. Ernestas Žiaugra Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.1
134. Lukas Tumpa Tauragės „Tauragė“ 5.1
135. Edvinas Daunys Kelmės „Kelmė“ 5.1
136. Simas Sakalauskas Kauno technologijos universitetas 5.0
137. Gytis Šukys Vilniaus „Rivile-Stekas“ 5.0
138. Kasparas Bružas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 5.0
139. Žygimantas Kerza Kauno technologijos universitetas 4.9
140. Lorenas Stoškevičius Kelmės „Kelmė“ 4.9
141. Klaudijus Surplys Plungės „Olimpas“ 4.9
142. Karolis Opulskis Kretingos „Kretinga“ 4.9
143. Henrikas Alekna Raseinių „Raseiniai" 4.9
144. Ernestas Umbra Biržų „Biržai-KKSC“ 4.8
145. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 4.7
146. Benas Survila Lietuvos sporto universitetas 4.7
147. Pranciškus Ručinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 4.5
148. Rokas Milašiūnas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 4.5
149. Gytis Asačiovas Kauno „Atletas-LSU“ 4.4
150. Rokas Miškinis Lietuvos sporto universitetas 4.4
151. Mantas Gelčius Kauno „Atletas-LSU“ 4.3
152. Aidas Kuzminskas Kauno „Atletas-LSU“ 4.3
153. Valentinas Gadliauskas Lietuvos sporto universitetas 4.2
154. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 4.2
155. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.1
156. Rytis Adžgauskas Kauno technologijos universitetas 4.1
157. Gleb Kopantsev LCC tarptautinis universitetas 4.1
158. Lukas Sėjūnas Kelmės „Kelmė“ 4.1
159. Mantas Aukselis Kretingos „Kretinga“ 4.1
160. Rokas Valiulis Vilkaviškio „Perlas“ 4.0
161. Rokas Norkus Kauno technologijos universitetas 4.0
162. Tomas Kuzminskas Kauno „Atletas-LSU“ 4.0
163. Gytis Sušinskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 3.9
164. Ugnius Nikitinas Kauno „Atletas-LSU“ 3.8
165. Tomas Butkus LCC tarptautinis universitetas 3.8
166. Juozas Ramanauskas Kauno r. „Omega“ 3.7
167. Darius Kuzmickas Tauragės „Tauragė“ 3.5
168. Žygimantas Bareikis Lietuvos sporto universitetas 3.5
169. Laurynas Andriuškevičius Kauno technologijos universitetas 3.5
170. Linas Kolosovas Kauno technologijos universitetas 3.4
171. Dovydas Vengalis Plungės „Olimpas“ 3.4
172. Juozas Talat-Kelpšas Kauno technologijos universitetas 3.3
173. Modestas Gauba Ukmergės „Olimpas“ 3.1
174. Matas Zutkis Vilkaviškio „Perlas“ 3.1
175. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 3.0
176. Matas Kabašinskas Kauno technologijos universitetas 3.0
177. Gytis Sutkus Vilkaviškio „Perlas“ 3.0
178. Robertas Kurmis Plungės „Olimpas“ 3.0
179. Edgaras Tamašaitis Vilkaviškio „Perlas“ 2.9
180. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 2.8
181. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.7
182. Domantas Zaboras LCC tarptautinis universitetas 2.7
183. Tautvydas Rekašius Ukmergės „Olimpas“ 2.7
184. Modestas Mackevičius Ukmergės „Olimpas“ 2.6
185. Dilanas Švaistys Tauragės „Tauragė“ 2.6
186. Paulius Vilkas Lietuvos sporto universitetas 2.5
187. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 2.5
188. Pijus Grosas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 2.5
189. Dovydas Jurkevičius Lietuvos sporto universitetas 2.4
190. Eimantas Daukša Plungės „Olimpas“ 2.3
191. Denas Andriuškevičius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 2.3
192. Matas Sabaliauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 2.2
193. Aristidas Lukas Končius Kauno technologijos universitetas 2.0
194. Benas Beresnevičius Kauno technologijos universitetas 2.0
195. Domantas Dzimidas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.8
196. Vilius Klumbys Tauragės „Tauragė“ 1.8
197. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 1.6
198. Rytis Leonavičius Tauragės „Tauragė“ 1.6
199. Rimvydas Brencius Kretingos „Kretinga“ 1.4
200. Matas Prascienius Ukmergės „Olimpas“ 1.3
201. Gražvydas Navickas Raseinių „Raseiniai" 1.3
202. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.3
203. Mantas Žvirblis Lietuvos sporto universitetas 1.3
204. Mantas Pocius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.2
205. Arminas Bačiūnas Kauno „Atletas-LSU“ 1.0
206. Ignas Pikas Kauno technologijos universitetas 0.9
207. Emilijus Andrijauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.8
208. Rokas Eglinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.8
209. Lukas Meilius Tauragės „Tauragė“ 0.8
210. Vaidas Žiauberis Raseinių „Raseiniai" 0.8
211. Mantas Narkus Plungės „Olimpas“ 0.7
212. Povilas Mika Plungės „Olimpas“ 0.7
213. Deivydas Šeršenis Plungės „Olimpas“ 0.7
214. Karolis Šatas Kelmės „Kelmė“ 0.7
215. Dmytro Zhuralov LCC tarptautinis universitetas 0.6
216. Lukas Gasevičius Kauno technologijos universitetas 0.5
217. Domantas Strimilas Raseinių „Raseiniai" 0.5
218. Edvinas Misiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.5
219. Ignas Andriuškevičius Kretingos „Kretinga“ 0.4
220. Arnas Sabaliauskas Kretingos „Kretinga“ 0.4
221. Domantas Mančius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.0
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 12.7
2. Emilijus Gumuliauskas Plungės „Olimpas“ 12.5
3. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 11.1
4. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 8.6
5. Gediminas Povilauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 8.6
6. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 8.4
7. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 8.4
8. Augustinas Mikštas Ukmergės „Olimpas“ 8.0
9. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 7.7
10. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 7.7
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 9.4
2. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 7.6
3. Rokas Šimkevičius Kretingos „Kretinga“ 5.3
4. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.2
5. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 5.1
6. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 5.0
7. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 5.0
8. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 5.0
9. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 4.8
10. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 4.7
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 2.3
2. Rytis Sasnauskas Tauragės „Tauragė“ 1.7
3. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 1.6
4. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.4
5. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 1.3
6. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas-LSU“ 0.9
7. Rokas Miškinis Lietuvos sporto universitetas 0.9
8. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 0.8
9. Rokas Nikitinas Kretingos „Kretinga“ 0.8
10. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 0.8
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 6.7
2. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 6.4
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 5.8
4. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.4
5. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 4.9
6. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.8
7. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 4.8
8. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 4.5
9. Vaidotas Jatulevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 4.4
10. Tadas Klimavičius Kauno r. „Omega“ 4.2
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 2.6
2. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 2.5
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 2.4
4. Arturs Pelšs Vilkaviškio „Perlas“ 2.3
5. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 2.3
6. Nedas Švirikas Kelmės „Kelmė“ 2.2
7. Ernestas Ežerskis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.1
8. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 2.1
9. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 2.1
10. Ernestas Jaškus LCC tarptautinis universitetas 1.9
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 4.3
2. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 3.9
3. Ginas Mulevičius LCC tarptautinis universitetas 3.8
4. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 3.6
5. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 3.3
6. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 3.2
7. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 3.1
8. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 3.0
9. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 3.0
10. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 2.9
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Rokas Valiulis Vilkaviškio „Perlas“ 88.0
2. Julius Daugėla Kauno technologijos universitetas 87.3
3. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 86.7
4. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 86.4
5. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Tauragė“ 85.9
6. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 85.5
7. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 84.8
8. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 83.9
9. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 83.1
10. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 82.1
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 76.2
2. Laurynas Bimba Kauno technologijos universitetas 73.7
3. Antanas Bertašius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 67.7
4. Wamulundi Simwinga LCC tarptautinis universitetas 66.9
5. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 66.8
6. Gvidas Galinauskas Kauno „Atletas-LSU“ 66.1
7. Domantas Senda Vilkaviškio „Perlas“ 64.9
8. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 63.2
9. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 62.3
10. Vaidotas Jatulevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 62.1
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Edgaras Preibys Akmenės r. „Patriots-Cementas" 50.0
2. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 50.0
3. Eividas Mološčiakas Kauno „Atletas-LSU“ 44.4
4. Robert Subotkevič Kauno „Atletas-LSU“ 44.2
5. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 43.8
6. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 43.7
7. Robertas Balčius Lietuvos sporto universitetas 42.5
8. Rokas Nikitinas Kretingos „Kretinga“ 42.3
9. Rokas Milašiūnas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 40.3
10. Edvinas Lebeckas Tauragės „Tauragė“ 40.0
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų