Naudingiausi žaidėjai

RKL A B

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 26.7
2. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 25.6
3. Martynas Valters Akmenės r. „Patriots-Cementas" 23.0
4. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 22.2
5. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 21.4
6. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 21.0
7. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 20.0
8. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 18.8
9. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 18.7
10. Justinas Leganovič Tauragės „Tauragė“ 18.5
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 22.2
2. Martynas Valters Akmenės r. „Patriots-Cementas" 20.4
3. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 18.8
4. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 18.6
5. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 18.3
6. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 18.0
7. Benas Aleliūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 17.5
8. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 17.3
9. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 17.0
10. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 16.8
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 12.6
2. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 12.3
3. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 11.5
4. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 9.0
5. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 8.6
6. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 8.4
7. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 7.7
8. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 7.6
9. Paulius Steikūnas Kauno technologijos universitetas 7.5
10. Augustas Žilinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 7.4
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 6.7
2. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 6.2
3. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 5.2
4. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 5.0
5. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 5.0
6. Justinas Leganovič Tauragės „Tauragė“ 4.7
7. Arturs Pelšs Vilkaviškio „Perlas“ 4.5
8. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 4.4
9. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 4.4
10. Irmantas Lianzbergas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 4.4
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Rytis Sasnauskas Tauragės „Tauragė“ 2.2
2. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 2.0
3. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.8
4. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 1.7
5. Juozas Ramanauskas Kauno r. „Omega“ 1.4
6. Kšištof Songin Ukmergės „Olimpas“ 1.3
7. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 1.0
8. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 1.0
9. Lukas Taparauskas Lietuvos sporto universitetas 1.0
10. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas-LSU“ 1.0
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 6.3
2. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 6.3
3. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 6.2
4. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 6.0
5. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 6.0
6. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 5.7
7. Martynas Valters Akmenės r. „Patriots-Cementas" 5.6
8. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 5.6
9. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 5.5
10. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 5.5
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 4.0
2. Arturs Pelšs Vilkaviškio „Perlas“ 3.2
3. Aivaras Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 3.0
4. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 3.0
5. Dominykas Gružinskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 2.8
6. Ernestas Jaškus LCC tarptautinis universitetas 2.6
7. Martynas Valters Akmenės r. „Patriots-Cementas" 2.6
8. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 2.6
9. Nojus Verbickas Ukmergės „Olimpas“ 2.3
10. Gytis Asačiovas Kauno „Atletas-LSU“ 2.2
11. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 2.2
12. Ernestas Ežerskis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.0
13. Edvinas Kurlinkus Lietuvos sporto universitetas 2.0
14. Benas Aleliūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.0
15. Aurimas Birgelis Vilkaviškio „Perlas“ 2.0
16. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 1.8
17. Vytautas Saulis Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.8
18. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 1.8
19. Rapolas Raižys Ukmergės „Olimpas“ 1.8
20. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas-LSU“ 1.8
21. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 1.8
22. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Tauragė“ 1.8
23. Domantas Senda Vilkaviškio „Perlas“ 1.7
24. Liudas Radavičius Kelmės „Kelmė“ 1.6
25. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 1.6
26. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 1.6
27. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 1.6
28. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.6
29. Nedas Švirikas Kelmės „Kelmė“ 1.5
30. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.5
31. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 1.5
32. Deimantas Pavlovskis Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.5
33. Henrikas Alekna Raseinių „Raseiniai" 1.4
34. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 1.4
35. Laurynas Vičius Plungės „Olimpas“ 1.4
36. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 1.4
37. Domantas Strikulys LCC tarptautinis universitetas 1.4
38. Ginas Mulevičius LCC tarptautinis universitetas 1.4
39. Ignas Dirda Lietuvos sporto universitetas 1.4
40. Robert Subotkevič Kauno „Atletas-LSU“ 1.4
41. Ernestas Barkus Lietuvos sporto universitetas 1.4
42. Karolis Mockus Plungės „Olimpas“ 1.4
43. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 1.3
44. Remigijus Sugintas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.3
45. Karolis Bakanauskas Ukmergės „Olimpas“ 1.3
46. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 1.3
47. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.3
48. Ignas Juškevičius Tauragės „Tauragė“ 1.3
49. Ernestas Umbra Biržų „Biržai-KKSC“ 1.3
50. Gytis Sušinskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.3
51. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas-LSU“ 1.3
52. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 1.3
53. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.3
54. Paulius Parachomikas Kauno r. „Omega“ 1.2
55. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 1.2
56. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 1.2
57. Irmantas Lianzbergas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.2
58. Arminas Šaulys Vilkaviškio „Perlas“ 1.2
59. Benas Ilevičius Raseinių „Raseiniai" 1.2
60. Robertas Balčius Lietuvos sporto universitetas 1.2
61. Augustas Žilinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.2
62. Jonas Levickas Raseinių „Raseiniai" 1.2
63. Matas Kabašinskas Kauno technologijos universitetas 1.0
64. Kasparas Bružas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 1.0
65. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 1.0
66. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.0
67. Justinas Leganovič Tauragės „Tauragė“ 1.0
68. Donatas Janavičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.0
69. Mantas Mažeika Plungės „Olimpas“ 1.0
70. Laurynas Bimba Kauno technologijos universitetas 1.0
71. Rokas Šimkevičius Kretingos „Kretinga“ 1.0
72. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 1.0
73. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 1.0
74. Einaras Beržonskis Ukmergės „Olimpas“ 1.0
75. Paulius Steikūnas Kauno technologijos universitetas 1.0
76. Mantas Klezys Vilkaviškio „Perlas“ 1.0
77. Julius Daugėla Kauno technologijos universitetas 1.0
78. Laurynas Miknevičius Raseinių „Raseiniai" 1.0
79. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.0
80. Tomas Butkus LCC tarptautinis universitetas 1.0
81. Paulius Joneliūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 1.0
82. Modestas Gauba Ukmergės „Olimpas“ 1.0
83. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 1.0
84. Justinas Sakalauskas Ukmergės „Olimpas“ 0.8
85. Paulius Gvazdaitis Vilkaviškio „Perlas“ 0.8
86. Tomas Kuzminskas Kauno „Atletas-LSU“ 0.8
87. Paulius Vilkas Lietuvos sporto universitetas 0.8
88. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.8
89. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 0.8
90. Vaidotas Jatulevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.8
91. Rokas Miškinis Lietuvos sporto universitetas 0.8
92. Ugnius Nikitinas Kauno „Atletas-LSU“ 0.8
93. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 0.8
94. Tautvydas Rekašius Ukmergės „Olimpas“ 0.8
95. Karolis Šarukas Kauno „Atletas-LSU“ 0.8
96. Mantas Vavilovas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.8
97. Edvinas Lebeckas Tauragės „Tauragė“ 0.7
98. Rokas Norkus Kauno technologijos universitetas 0.7
99. Rokas Čepanonis Vilkaviškio „Perlas“ 0.7
100. Tadas Budrys Kretingos „Kretinga“ 0.7
101. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 0.7
102. Matas Prascienius Ukmergės „Olimpas“ 0.7
103. Julius Kigas Tauragės „Tauragė“ 0.7
104. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 0.7
105. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 0.6
106. Gytis Neimantas Kauno „Atletas-LSU“ 0.6
107. Nerijus Mika Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.6
108. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 0.6
109. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas-LSU“ 0.6
110. Klaudijus Surplys Plungės „Olimpas“ 0.6
111. Lukas Sėjūnas Kelmės „Kelmė“ 0.6
112. Ignas Bilinskas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.5
113. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 0.5
114. Gediminas Povilauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.5
115. Gleb Kopantsev LCC tarptautinis universitetas 0.5
116. Lukas Tumpa Tauragės „Tauragė“ 0.5
117. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 0.5
118. Kšištof Songin Ukmergės „Olimpas“ 0.5
119. Jaunius Davniukas Kauno „Atletas-LSU“ 0.5
120. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 0.5
121. Tautvydas Stankus Tauragės „Tauragė“ 0.5
122. Linas Kolosovas Kauno technologijos universitetas 0.5
123. Lukas Taparauskas Lietuvos sporto universitetas 0.4
124. Wamulundi Simwinga LCC tarptautinis universitetas 0.4
125. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 0.4
126. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.4
127. Andrej Tichonov Biržų „Biržai-KKSC“ 0.4
128. Aras Jukna Kelmės „Kelmė“ 0.4
129. Aidas Kuzminskas Kauno „Atletas-LSU“ 0.4
130. Valentinas Gadliauskas Lietuvos sporto universitetas 0.4
131. Steponas Markus Kauno r. „Omega“ 0.4
132. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.3
133. Denas Andriuškevičius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.3
134. Gytis Sutkus Vilkaviškio „Perlas“ 0.3
135. Modestas Mackevičius Ukmergės „Olimpas“ 0.3
136. Jokūbas Švambaris Biržų „Biržai-KKSC“ 0.3
137. Rytis Adžgauskas Kauno technologijos universitetas 0.3
138. Žygimantas Kerza Kauno technologijos universitetas 0.3
139. Rokas Valiulis Vilkaviškio „Perlas“ 0.3
140. Mantas Pocius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.3
141. Eimantas Daukša Plungės „Olimpas“ 0.3
142. Domantas Dzimidas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.3
143. Domantas Strimilas Raseinių „Raseiniai" 0.3
144. Arminas Bačiūnas Kauno „Atletas-LSU“ 0.3
145. Augustinas Mikštas Ukmergės „Olimpas“ 0.3
146. Dovydas Vengalis Plungės „Olimpas“ 0.2
147. Pranciškus Ručinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.2
148. Nojus Jankūnas Kelmės „Kelmė“ 0.2
149. Ignas Staponas LCC tarptautinis universitetas 0.2
150. Mantas Gelčius Kauno „Atletas-LSU“ 0.2
151. Ernestas Žiaugra Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.2
152. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 0.2
153. Matas Sabaliauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.2
154. Lorenas Stoškevičius Kelmės „Kelmė“ 0.2
155. Stefano Manavis LCC tarptautinis universitetas 0.2
156. Juozas Ramanauskas Kauno r. „Omega“ 0.2
157. Žygimantas Bareikis Lietuvos sporto universitetas 0.2
158. Rytis Sasnauskas Tauragės „Tauragė“ 0.0
159. Lukas Pivoriūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.0
160. Dovydas Jurkevičius Lietuvos sporto universitetas 0.0
161. Arnas Sabaliauskas Kretingos „Kretinga“ 0.0
162. Benas Beresnevičius Kauno technologijos universitetas 0.0
163. Robertas Kurmis Plungės „Olimpas“ 0.0
164. Ignas Pikas Kauno technologijos universitetas 0.0
165. Vaidas Žiauberis Raseinių „Raseiniai" 0.0
166. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 0.0
167. Mantvydas Siauka Vilkaviškio „Perlas“ 0.0
168. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 0.0
169. Rokas Milašiūnas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.0
170. Tadas Rapolavičius Tauragės „Tauragė“ 0.0
171. Simonas Andraitis Raseinių „Raseiniai" 0.0
172. Lukas Meilius Tauragės „Tauragė“ 0.0
173. Tomas Vanagas Kretingos „Kretinga“ 0.0
174. Pijus Grosas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.0
175. Gabrielius Kreimeris Raseinių „Raseiniai" 0.0
176. Emilijus Andrijauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.0
177. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.0
178. Mantas Žvirblis Lietuvos sporto universitetas 0.0
179. Rimvydas Brencius Kretingos „Kretinga“ 0.0
180. Mantas Košelis Raseinių „Raseiniai" 0.0
181. Lukas Gasevičius Kauno technologijos universitetas 0.0
182. Rokas Eglinskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.0
183. Gvidas Kačiušis Raseinių „Raseiniai" 0.0
184. Edgaras Tamašaitis Vilkaviškio „Perlas“ 0.0
185. Vilius Klumbys Tauragės „Tauragė“ 0.0
186. Povilas Mika Plungės „Olimpas“ 0.0
187. Laurynas Jacevičius Vilniaus „Rivile-Stekas“ 0.0
188. Ignas Andriuškevičius Kretingos „Kretinga“ 0.0
189. Domantas Mančius Akmenės r. „Patriots-Cementas" 0.0
190. Karolis Šatas Kelmės „Kelmė“ 0.0
191. Henrikas Lubinas Vilkaviškio „Perlas“ 0.0
192. Mantas Narkus Plungės „Olimpas“ 0.0
193. Rokas Armalis Plungės „Olimpas“ 0.0
194. Dilanas Švaistys Tauragės „Tauragė“ 0.0
195. Edvinas Misiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.0
196. Laurynas Andriuškevičius Kauno technologijos universitetas 0.0
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ernestas Ežerskis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.0
2. Linas Krivickas Tauragės „Tauragė“ 4.7
3. Nojus Verbickas Ukmergės „Olimpas“ 4.5
4. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.0
5. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 4.0
6. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 3.8
7. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 3.6
8. Eimantas Maksvytis Lietuvos sporto universitetas 3.6
9. Kristupas Lukošius Kauno technologijos universitetas 3.5
10. Paulius Joneliūnas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 3.5
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Tauragė“ 95.5
2. Nikola Pavic LCC tarptautinis universitetas 90.5
3. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 86.7
4. Aivaras Kvedaravičius Kelmės „Kelmė“ 82.8
5. Tomas Milinskas Vilkaviškio „Perlas“ 81.0
6. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 80.8
7. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 75.0
8. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 72.0
9. Justinas Leganovič Tauragės „Tauragė“ 70.8
10. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 70.7
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 72.5
2. Dominykas Ratkus Kauno technologijos universitetas 72.4
3. Laurynas Jokubauskas Akmenės r. „Patriots-Cementas" 69.4
4. Martynas Valters Akmenės r. „Patriots-Cementas" 68.9
5. Jonas Levickas Raseinių „Raseiniai" 64.5
6. Rokas Čepanonis Vilkaviškio „Perlas“ 63.6
7. Gediminas Povilauskas Vilniaus „Rivile-Stekas“ 63.6
8. Ignas Bilinskas Biržų „Biržai-KKSC“ 61.9
9. Benas Ilevičius Raseinių „Raseiniai" 61.8
10. Karolis Šarukas Kauno „Atletas-LSU“ 60.7
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 54.8
2. Žilvinas Kubilius Biržų „Biržai-KKSC“ 48.0
3. Karolis Šarukas Kauno „Atletas-LSU“ 46.7
4. Paulius Parachomikas Kauno r. „Omega“ 46.2
5. Deividas Rinkūnas Vilkaviškio „Perlas“ 45.8
6. Arminas Šaulys Vilkaviškio „Perlas“ 44.8
7. Benas Aleliūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 44.1
8. Mantas Vavilovas Biržų „Biržai-KKSC“ 40.9
9. Darius Griškėnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 40.0
10. Edvinas Kurlinkus Lietuvos sporto universitetas 38.2
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų