Naudingiausi žaidėjai

RKL A B

Naudingiausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 30.5
2. Ignas Ryla Kauno r. „Omega“ 23.7
3. Justinas Ramanauskas Jonavos „Jonava-2“ 23.3
4. Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 22.8
5. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 22.3
6. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 22.1
7. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 21.8
8. Vytautas Saulis Ukmergės „Olimpas“ 21.7
9. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 21.4
10. Mantas Ruikis LCC tarptautinis universitetas 21.0
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyviausi žaidėjai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Justinas Ramanauskas Jonavos „Jonava-2“ 23.8
2. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 23.3
3. Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 22.4
4. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 21.3
5. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 19.6
6. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 19.4
7. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 18.5
8. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 17.0
9. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 17.0
10. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 16.8
Visi žaidėjai į viršų

Atkovoti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 10.9
2. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 10.4
3. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 9.7
4. Arnas Tilindė Jonavos „Jonava-2“ 9.6
5. Ignas Ryla Kauno r. „Omega“ 9.5
6. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 9.5
7. Ignas Juškevičius Tauragės „Fortūna-Agava“ 8.5
8. Ignas Bilinskas Ukmergės „Olimpas“ 8.3
9. Karolis Pupinis Kauno „Atletas“ 7.8
10. Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 7.4
Visi žaidėjai į viršų

Rezultatyvūs perdavimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 7.7
2. Linas Krivickas Tauragės „Fortūna-Agava“ 7.6
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 6.2
4. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 5.9
5. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 5.7
6. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas“ 5.6
7. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 5.4
8. Justas Košys Šilalės „Lūšis“ 5.1
9. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 5.0
10. Mantas Varnagiris Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 4.9
Visi žaidėjai į viršų

Blokuoti metimai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Ernestas Sederevičius Vytauto Didžiojo universitetas 1.9
2. Ignas Ryla Kauno r. „Omega“ 1.5
3. Karolis Pupinis Kauno „Atletas“ 1.4
4. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 1.3
5. Rytis Sasnauskas Tauragės „Fortūna-Agava“ 1.0
6. Gytis Neimantas Kauno „Atletas“ 1.0
7. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Fortūna-Agava“ 1.0
8. Deividas Pogužinskas Kauno „Atletas“ 1.0
9. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 1.0
10. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 0.9
Visi žaidėjai į viršų

Išprovokuotos pražangos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Lukas Grabauskas Vytauto Didžiojo universitetas 10.0
2. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 7.5
3. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 6.4
4. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 5.9
5. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 5.8
6. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 5.2
7. Ignas Juškevičius Tauragės „Fortūna-Agava“ 5.1
8. Vytautas Saulis Ukmergės „Olimpas“ 5.0
9. Simas Sakalauskas Jonavos „Jonava-2“ 4.8
10. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 4.8
Visi žaidėjai į viršų

Perimti kamuoliai

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 2.5
2. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.4
3. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 2.3
4. Šarūnas Dambrauskas Jonavos „Jonava-2“ 2.2
5. Mantas Varnagiris Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.1
6. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 2.1
7. Linas Krivickas Tauragės „Fortūna-Agava“ 2.0
8. Lukas Grabauskas Vytauto Didžiojo universitetas 2.0
9. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 2.0
10. Martynas Valters Akmenės SC-„Grudita" 1.9
Visi žaidėjai į viršų

Klaidos

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Lukas Grabauskas Vytauto Didžiojo universitetas 4.0
2. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 3.8
3. Kipras Urbanavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 3.8
4. Margiris Vaznaitis Jonavos „Jonava-2“ 3.5
5. Domininkas Matutis Kretingos „Kretinga“ 3.4
6. Justas Košys Šilalės „Lūšis“ 3.4
7. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 3.3
8. Ignas Ramašauskas Kelmės „Kelmė“ 3.3
9. Šarūnas Dambrauskas Jonavos „Jonava-2“ 3.3
10. Tadas Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 3.2
11. Irmantas Lianzbergas Kelmės „Kelmė“ 3.1
12. Vidmantas Varnelis Jonavos „Jonava-2“ 3.0
13. Paulius Leščinskas Kauno r. „Omega“ 2.9
14. Simas Sakalauskas Jonavos „Jonava-2“ 2.8
15. Simonas Slivka Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.8
16. Linas Krivickas Tauragės „Fortūna-Agava“ 2.8
17. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 2.7
18. Tautvydas Kazimieras Vyšniauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 2.7
19. Tadas Kymantas LCC tarptautinis universitetas 2.7
20. Mantvydas Gečionis Tauragės „Fortūna-Agava“ 2.7
21. Martynas Šeputis Šilalės „Lūšis“ 2.7
22. Mindaugas Čepauskas Šilalės „Lūšis“ 2.6
23. Eimantas Žilius LCC tarptautinis universitetas 2.6
24. Ignas Ryla Kauno r. „Omega“ 2.6
25. Tadas Buinauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.6
26. Modestas Jurkaitis Plungės „Olimpas“ 2.5
27. Mintautas Bulanovas Akmenės SC-„Grudita" 2.5
28. Nojus Jankūnas Kelmės „Kelmė“ 2.5
29. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 2.5
30. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 2.5
31. Erikas Mikužis Vytauto Didžiojo universitetas 2.4
32. Edvinas Lebeckas Ukmergės „Olimpas“ 2.4
33. Edvinas Dubauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 2.4
34. Mantas Matevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.4
35. Domantas Senda Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.4
36. Mantas Vavilovas Ukmergės „Olimpas“ 2.4
37. Pavelas Braknys Biržų „Biržai-KKSC“ 2.4
38. Lorenas Stoškevičius Kelmės „Kelmė“ 2.3
39. Rolandas Alijevas Kauno „Atletas“ 2.3
40. Jaunius Davniukas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.3
41. Vytautas Saulis Ukmergės „Olimpas“ 2.3
42. Edgaras Danys Kretingos „Kretinga“ 2.2
43. Mantas Varnagiris Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 2.2
44. Rokas Ruškys Vytauto Didžiojo universitetas 2.2
45. Audrius Stašaitis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 2.2
46. Justas Janulis Akmenės SC-„Grudita" 2.2
47. Andrius Aleksandrovas Kauno „Atletas“ 2.1
48. Nerijus Mika Akmenės SC-„Grudita" 2.1
49. Ignas Juškevičius Tauragės „Fortūna-Agava“ 2.1
50. Mantas Montvila LCC tarptautinis universitetas 2.1
51. Antanas Montrimavičius Raseinių „Raseiniai" 2.1
52. Martynas Valters Akmenės SC-„Grudita" 2.0
53. Paulius Naraškevičius Kauno r. „Omega“ 2.0
54. Ignas Bilinskas Ukmergės „Olimpas“ 2.0
55. Justinas Sakalauskas Jonavos „Jonava-2“ 2.0
56. Jonas Levickas Raseinių „Raseiniai" 2.0
57. Ervinas Černis Jonavos „Jonava-2“ 2.0
58. Žilvinas Kubilius Ukmergės „Olimpas“ 1.9
59. Rytis Sasnauskas Tauragės „Fortūna-Agava“ 1.9
60. Lukas Daugirdas Jonavos „Jonava-2“ 1.9
61. Deividas Dragūnas Tauragės „Fortūna-Agava“ 1.9
62. Andrej Tichonov Biržų „Biržai-KKSC“ 1.9
63. Osvaldas Braždžionis Tauragės „Fortūna-Agava“ 1.9
64. Domantas Burneika Vytauto Didžiojo universitetas 1.8
65. Gytis Brazauskas Kauno r. „Omega“ 1.8
66. Tadas Užolinskas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.8
67. Eduard Rogačiov Kauno r. „Omega“ 1.8
68. Justas Kalinauskas Ukmergės „Olimpas“ 1.8
69. Lukas Buitkus Ukmergės „Olimpas“ 1.8
70. Dominykas Bučas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.8
71. Deividas Pogužinskas Kauno „Atletas“ 1.8
72. Vainius Steponavičius Vytauto Didžiojo universitetas 1.8
73. Aldas Gedeika Vytauto Didžiojo universitetas 1.7
74. Darius Gricius Raseinių „Raseiniai" 1.7
75. Paulius Dėgenis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.7
76. Žygimantas Jocys Kauno „Atletas“ 1.7
77. Karolis Opulskis LCC tarptautinis universitetas 1.7
78. Vilmantas Alčiauskas Jonavos „Jonava-2“ 1.7
79. Justinas Ramanauskas Jonavos „Jonava-2“ 1.7
80. Augustas Žilinskas Akmenės SC-„Grudita" 1.7
81. Simonas Kriaučiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 1.6
82. Mantas Košelis Akmenės SC-„Grudita" 1.6
83. Mantas Gelčius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.6
84. Augustinas Venckus LCC tarptautinis universitetas 1.6
85. Deividas Petravičius Kretingos „Kretinga“ 1.5
86. Eimantas Maksvytis Kauno „Atletas“ 1.5
87. Rapolas Raižys Kauno „Atletas“ 1.5
88. Benius Urbonavičius Akmenės SC-„Grudita" 1.5
89. Henrikas Alekna Raseinių „Raseiniai" 1.5
90. Vaidas Pauliukėnas Kelmės „Kelmė“ 1.5
91. Benas Ilevičius Raseinių „Raseiniai" 1.5
92. Gytis Neimantas Kauno „Atletas“ 1.5
93. Deividas Petravičius Vytauto Didžiojo universitetas 1.5
94. Aras Jukna Kelmės „Kelmė“ 1.5
95. Gytis Sutkus Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.5
96. Dominykas Peleckis Vytauto Didžiojo universitetas 1.4
97. Simas Andraitis Raseinių „Raseiniai" 1.4
98. Valdas Undraitis Šilalės „Lūšis“ 1.4
99. Tomas Domarkas Plungės „Olimpas“ 1.4
100. Julius Gustas Šilalės „Lūšis“ 1.4
101. Rokas Mačiulis Kauno „Atletas“ 1.4
102. Arnas Tilindė Jonavos „Jonava-2“ 1.4
103. Žygimantas Sirvydas Šilalės „Lūšis“ 1.3
104. Arvydas Čepulis Kelmės „Kelmė“ 1.3
105. Benas Nakutis Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 1.3
106. Dovydas Daubaris Plungės „Olimpas“ 1.3
107. Gediminas Jakštas Plungės „Olimpas“ 1.3
108. Mantas Ruikis LCC tarptautinis universitetas 1.3
109. Vytautas Čėsna Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.3
110. Tadas Dambrauskas Jonavos „Jonava-2“ 1.3
111. Edvinas Kurlinkus Kauno „Atletas“ 1.3
112. Laimonas Mikšys Kelmės „Kelmė“ 1.3
113. Gustas Giedraitis Kauno „Atletas“ 1.3
114. Paulius Danusevičius Kelmės „Kelmė“ 1.3
115. Steponas Markus Kauno r. „Omega“ 1.3
116. Rokas Čepanonis Raseinių „Raseiniai" 1.3
117. Jokūbas Špokas Jonavos „Jonava-2“ 1.2
118. Robert Subotkevič Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.2
119. Klaidas Pilkis Tauragės „Fortūna-Agava“ 1.2
120. Povilas Mackevičius Ukmergės „Olimpas“ 1.2
121. Lukas Žukauskas Vytauto Didžiojo universitetas 1.2
122. Modestas Šemeklis Ukmergės „Olimpas“ 1.2
123. Vitalij Lukša Kauno r. „Omega“ 1.2
124. Kornelijus Stonkus Kretingos „Kretinga“ 1.2
125. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 1.2
126. Raimondas Matutis Šilalės „Lūšis“ 1.2
127. Tomas Kuzminskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 1.2
128. Mindaugas Stropus Plungės „Olimpas“ 1.2
129. Karolis Pupinis Kauno „Atletas“ 1.1
130. Marius Zimnickis Jonavos „Jonava-2“ 1.1
131. Ignas Staponas LCC tarptautinis universitetas 1.1
132. Tautvydas Budriūnas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.1
133. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 1.1
134. Vidas Veryga Šilalės „Lūšis“ 1.1
135. Rokas Rakevičius Šilalės „Lūšis“ 1.1
136. Justas Grikštas LCC tarptautinis universitetas 1.1
137. Aurimas Jocas Biržų „Biržai-KKSC“ 1.1
138. Bartautas Blažauskas Vytauto Didžiojo universitetas 1.1
139. Tadas Rapolavičius Tauragės „Fortūna-Agava“ 1.1
140. Jokūbas Švambaris Akmenės SC-„Grudita" 1.1
141. Lukas Sėjūnas Kelmės „Kelmė“ 1.1
142. Linas Jonuška Kretingos „Kretinga“ 1.1
143. Tomas Melnikavičius Kelmės „Kelmė“ 1.0
144. Rokas Narkus Akmenės SC-„Grudita" 1.0
145. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 1.0
146. Gytautas Kibelkis Plungės „Olimpas“ 1.0
147. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 1.0
148. Daumantas Mikštas LCC tarptautinis universitetas 1.0
149. Tomas Butkus LCC tarptautinis universitetas 1.0
150. Lukas Balčiūnas Vytauto Didžiojo universitetas 1.0
151. Svajūnas Kaušius Kelmės „Kelmė“ 1.0
152. Dominykas Drazdas Jonavos „Jonava-2“ 1.0
153. Arminas Kelmelis Kauno „Atletas“ 1.0
154. Henrikas Šliogeris Kauno r. „Omega“ 1.0
155. Mindaugas Tamušauskas Plungės „Olimpas“ 1.0
156. Mindaugas Krauza Kelmės „Kelmė“ 1.0
157. Vaidas Bendikas Kauno r. „Omega“ 0.9
158. Vilius Klumbys Tauragės „Fortūna-Agava“ 0.9
159. Ernestas Sederevičius Vytauto Didžiojo universitetas 0.9
160. Ernestas Žiaugra Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.9
161. Robertas Žibikas Plungės „Olimpas“ 0.9
162. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas“ 0.9
163. Lukas Tumpa Tauragės „Fortūna-Agava“ 0.9
164. Tautvydas Stankus Tauragės „Fortūna-Agava“ 0.9
165. Aidas Kuzminskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.8
166. Domantas Gečys Jonavos „Jonava-2“ 0.8
167. Tautvydas Zaurynas Tauragės „Fortūna-Agava“ 0.8
168. Donatas Zemliauskas Šilalės „Lūšis“ 0.8
169. Domantas Mukas Biržų „Biržai-KKSC“ 0.8
170. Lukas Taparauskas Kauno „Atletas“ 0.7
171. Domantas Zabora LCC tarptautinis universitetas 0.7
172. Mantas Pigaga Ukmergės „Olimpas“ 0.7
173. Paulius Piktuižis LCC tarptautinis universitetas 0.7
174. Rytis Gutauskas Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.7
175. Arminas Bačiūnas Kauno „Atletas“ 0.6
176. Dovydas Korabliovas Jonavos „Jonava-2“ 0.6
177. Martynas Dvylis Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.6
178. Albertas Valiulis Kretingos „Kretinga“ 0.6
179. Dovydas Simonavičius Biržų „Biržai-KKSC“ 0.5
180. Valentinas Gadliauskas Plungės „Olimpas“ 0.5
181. Domantas Taučius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.5
182. Domantas Strimilas Raseinių „Raseiniai" 0.5
183. Andrius Šebelskis Raseinių „Raseiniai" 0.5
184. Petras Piekus Kretingos „Kretinga“ 0.5
185. Lukas Garliauskas Vytauto Didžiojo universitetas 0.5
186. Domantas Varaškevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.5
187. Lukas Uosis Kelmės „Kelmė“ 0.5
188. Rokas Milašiūnas Akmenės SC-„Grudita" 0.5
189. Aivaras Mincė Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.5
190. Kęstutis Jonikas Raseinių „Raseiniai" 0.4
191. Lukas Tarasevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.4
192. Martynas Boboriko Ukmergės „Olimpas“ 0.4
193. Andrius Urbonas Šilalės „Lūšis“ 0.4
194. Kęstutis Jurgelevičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.4
195. Mindaugas Čibiras Vytauto Didžiojo universitetas 0.4
196. Mindaugas Košelis Akmenės SC-„Grudita" 0.3
197. Edvinas Misiūnas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.3
198. Tadas Budrys Kretingos „Kretinga“ 0.3
199. Arnas Sabaliauskas Kretingos „Kretinga“ 0.3
200. Arminas Beišys Raseinių „Raseiniai" 0.3
201. Tomas Karalius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.2
202. Emilijus Petrauskas Raseinių „Raseiniai" 0.2
203. Titas Vaitiekūnas Ukmergės „Olimpas“ 0.2
204. Platon Khyzniak LCC tarptautinis universitetas 0.2
205. Arnas Jankūnas Ukmergės „Olimpas“ 0.2
206. Karolis Bakanauskas Ukmergės „Olimpas“ 0.1
207. Dovydas Diemontas Akmenės SC-„Grudita" 0.1
208. Dominykas Meškauskas Kelmės „Kelmė“ 0.1
209. Vaidas Žiauberis Raseinių „Raseiniai" 0.0
210. Tadas Baracevičius Kelmės „Kelmė“ 0.0
211. Mantas Rūbštavičius Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.0
212. Edvinas Juodkus Plungės „Olimpas“ 0.0
213. Benas Montrimas Kretingos „Kretinga“ 0.0
214. Ignas Bytautas Raseinių „Raseiniai" 0.0
215. Ignas Andriuškevičius Kretingos „Kretinga“ 0.0
216. Giedrius Pečiulionis Kauno r. „Omega“ 0.0
217. Ovidijus Stropus Plungės „Olimpas“ 0.0
218. Deividas Baranauskas Kretingos „Kretinga“ 0.0
219. Tautvydas Rudys Akmenės SC-„Grudita" 0.0
220. Gytis Valickas Ukmergės „Olimpas“ 0.0
221. Nojus Sinkevičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.0
222. Titas Janeliauskas Panevėžio „Bangenė-Aivera“ 0.0
223. Norvydas Žirniavičius Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ 0.0
Visi žaidėjai į viršų

Baudų pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Mantvydas Gečionis Tauragės „Fortūna-Agava“ 91.4
2. Žilvinas Kubilius Ukmergės „Olimpas“ 88.9
3. Lukas Garliauskas Vytauto Didžiojo universitetas 88.5
4. Jokūbas Švambaris Akmenės SC-„Grudita" 88.5
5. Edvinas Dubauskas Biržų „Biržai-KKSC“ 86.8
6. Martynas Boboriko Ukmergės „Olimpas“ 85.7
7. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 85.3
8. Vytautas Danys Plungės „Olimpas“ 85.2
9. Deividas Petravičius Kretingos „Kretinga“ 84.2
10. Aldas Gedeika Vytauto Didžiojo universitetas 83.3
Visi žaidėjai į viršų

Dvitaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Valdas Undraitis Šilalės „Lūšis“ 68.4
2. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 68.2
3. Rytis Zabita Kretingos „Kretinga“ 68.1
4. Mantas Ruikis LCC tarptautinis universitetas 66.7
5. Evaldas Dainys Kauno r. „Omega“ 66.7
6. Dovydas Sakalnikas Ukmergės „Olimpas“ 65.5
7. Algirdas Palaima Biržų „Biržai-KKSC“ 65.1
8. Aivaras Galkauskas Kelmės „Kelmė“ 64.0
9. Lukas Tumpa Tauragės „Fortūna-Agava“ 63.7
10. Tadas Maželis Kretingos „Kretinga“ 63.2
Visi žaidėjai į viršų

Tritaškių pataikymo procentas *

# Žaidėjas Komanda Vidurkis
1. Dominykas Bučas Biržų „Biržai-KKSC“ 55.8
2. Gustas Giedraitis Kauno „Atletas“ 55.6
3. Jokūbas Švambaris Akmenės SC-„Grudita" 53.4
4. Gediminas Butkus Raseinių „Raseiniai" 46.6
5. Justas Janulis Akmenės SC-„Grudita" 46.5
6. Giedrius Marčiukaitis Kauno r. „Omega“ 43.9
7. Justinas Ramanauskas Jonavos „Jonava-2“ 43.8
8. Mindaugas Tamušauskas Plungės „Olimpas“ 43.3
9. Mindaugas Čepauskas Šilalės „Lūšis“ 43.1
10. Radvydas Sebecka Kauno „Atletas“ 42.3
Visi žaidėjai į viršų

* statistika skaičiuojama tik tų žaidėjų, kurie metė daugiau negu 20 metimų